Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1389 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 204,889
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 619,245
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 56,814
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sė shpejti nė ekranin e madh tė Kinemasė

  Hapur nga Homer, 24-07-2009 11:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 39,834
  13-07-2024, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 497
  10-07-2024, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 2. Thumbs up Seriale Turke me Titra Shqip - SERIALEON

  Hapur nga Erona01, 01-06-2024 18:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,301
  01-06-2024, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,348
  11-05-2024, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Saimir Bajo

  Hapur nga Brari, 05-09-2002 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,496
  07-05-2024, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vdes aktorja shqiptare, Shirine Morina

  Hapur nga Akuamarini, 14-04-2024 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,376
  14-04-2024, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Aktoret e medhenj

  Hapur nga Kryeplaku, 17-06-2003 07:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 44,001
  27-03-2024, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,531
  25-03-2024, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,246
  09-03-2024, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 22,008
  03-03-2024, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 19:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,880
  23-02-2024, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,202
  23-02-2024, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 287
  • Lexime: 49,209
  23-02-2024, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi: Parrullat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,154
  17-02-2024, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thumbs up Big Brother VIP Albania 3 LIVE 24/7

  Hapur nga Erona01, 13-01-2024 06:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,188
  16-01-2024, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thumbs up Big Brother VIP Kosova 2 LIVE (24/7 LIVE)

  Hapur nga Erona01, 26-11-2023 01:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 27,437
  15-01-2024, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,224
  03-01-2024, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. " Nė Kuadėr tė Dashurisė "

  Hapur nga sirena_adria, 24-09-2023 14:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,821
  19-11-2023, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Edhe kėshtu, edhe ashtu"

  Hapur nga sirena_adria, 16-11-2023 23:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 762
  18-11-2023, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dokumentaret tuaj te preferuar?

  Hapur nga fighterme, 19-08-2012 07:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,489
  11-11-2023, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Gazetarja shqiptaro-amerikane Lidia Curanaj

  Hapur nga Albo, 05-11-2023 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,216
  05-11-2023, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 18. Lėvizur: Big Brother Vip Kosova LIVE

  Hapur nga bigeysmalls, 03-11-2023 06:23
  bbvk, bigbrother vip kosova
  •  
  •  
 19. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,635
  28-10-2023, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Emina Ēunmulaj

  Hapur nga iliria e para, 13-03-2006 04:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,663
  23-09-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,986
  12-09-2023, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,768
  16-08-2023, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ibo player, kanalet nga gjithe bota.

  Hapur nga IBO, 20-07-2023 18:59
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,447
  15-08-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,186
  13-08-2023, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Regjisoria Greta Gerwig

  Hapur nga sirena_adria, 08-08-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 575
  08-08-2023, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,674
  16-07-2023, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Travel Fest Albania

  Hapur nga sirena_adria, 09-07-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 555
  13-07-2023, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,746
  06-07-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,814
  18-06-2023, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,095
  12-06-2023, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 30,236
  03-06-2023, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  16-05-2023, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Altin Basha

  Hapur nga sirena_adria, 06-05-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,005
  06-05-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,109
  • Lexime: 172,102
  05-04-2023, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Rikard Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,271
  02-04-2023, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Marjeta Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  01-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 948
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,689
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 960
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •