Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 906 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 416
  • Postime: 17,894
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 528,426
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 151,209
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 36,231
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tutoo colpa del paradiso...link?

  Hapur nga WesternBlot, 05-04-2020 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 93
  05-04-2020, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Leze Qena (1935-2020)

  Hapur nga Akuamarini, 25-03-2020 15:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 338
  25-03-2020, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,262
  04-03-2020, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 158
  04-03-2020, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 66
  04-03-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 13:17
  filma me titra shqip, seriale me titra shqip, tv shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  17-02-2020, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pitkini.com - Filma me Titra Shqip

  Hapur nga Pitkini, 31-01-2020 17:35
  filma, filma me titra shqip, filma24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 551
  31-01-2020, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 19:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,891
  17-07-2019, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,805
  22-06-2019, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shikoni Seriale me titra shqip

  Hapur nga Artah, 29-12-2018 12:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,459
  29-12-2018, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:52
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,269
  13-09-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,712
  12-07-2018, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ervin Bejleri, Vini i Portokallisė

  Hapur nga Albo, 13-02-2012 20:44
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,068
  02-07-2018, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Big Brother Albania Vip

  Hapur nga Vip08, 24-05-2018 12:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,483
  24-05-2018, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 18-11-2006 23:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,371
  02-04-2018, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 994
  30-03-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 06:10
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,511
  28-03-2018, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 10,749
  27-03-2018, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Blogu me i ri me filma

  Hapur nga Realmadrid 2018, 26-03-2018 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 770
  26-03-2018, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filma te ndryshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 21-03-2018 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 938
  21-03-2018, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filma te mrekullueshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 20-03-2018 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 862
  20-03-2018, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filma shqiptar

  Hapur nga Realmadrid 2018, 17-03-2018 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,361
  17-03-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filma me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 16-03-2018 12:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,680
  16-03-2018, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,601
  15-03-2018, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filma te ndryeshem me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 15-03-2018 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 895
  15-03-2018, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi Boika 2016 me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 14-03-2018 11:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,297
  14-03-2018, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,302
  14-03-2018, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Albanien runt

  Hapur nga Akuamarini, 03-03-2018 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 872
  03-03-2018, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,882
  23-02-2018, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,881
  19-01-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 27,720
  29-11-2017, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,935
  12-11-2017, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,658
  12-11-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,089
  12-11-2017, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 14,013
  12-11-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 15,745
  12-11-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,350
  26-10-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,512
  26-10-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,224
  26-10-2017, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 19,284
  26-10-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,384
  26-10-2017, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,127
  03-10-2017, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,586
  01-07-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,521
  04-06-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,356
  30-05-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,369
  22-04-2017, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 18,160
  22-04-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,418
  22-04-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,019
  22-04-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,875
  17-04-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •