Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 912 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 417
  • Postime: 17,895
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 541,491
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 158,660
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 38,592
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 169
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 604
  16-08-2020, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 05:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,345
  26-06-2020, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 06:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,025
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,039
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,840
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,230
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,607
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 13:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,596
  25-05-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,569
  24-05-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,068
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 635
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 452
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 17:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,906
  01-05-2020, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 18-11-2006 23:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,149
  30-04-2020, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,614
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,496
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,345
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,289
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 13:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,488
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,663
  25-04-2020, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,564
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,102
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,736
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,784
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 21:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,614
  23-04-2020, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,629
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,124
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,202
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,084
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,355
  21-04-2020, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,141
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,704
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,826
  21-04-2020, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,896
  21-04-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,668
  21-04-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Taulanti kerkon nje moter

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,358
  21-04-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 29,232
  21-04-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,537
  21-04-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,819
  19-04-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,829
  19-04-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 24,409
  19-04-2020, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Melodi e panderprere

  Hapur nga pulti, 18-04-2020 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 570
  18-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Enderr per nje Karrige

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,066
  18-04-2020, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,910
  18-04-2020, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Tutoo colpa del paradiso...link?

  Hapur nga WesternBlot, 05-04-2020 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  05-04-2020, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Leze Qena (1935-2020)

  Hapur nga Akuamarini, 25-03-2020 15:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 900
  25-03-2020, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,348
  04-03-2020, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 587
  04-03-2020, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •