Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  15,550
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1341 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 558,623
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 167,764
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 42,265
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndėrron jetė aktori Guljem Radoja

  Hapur nga Albo, 05-05-2021 12:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 128
  05-05-2021, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Motrat Zenelaj: Shtėpi filmike nė Hollivud

  Hapur nga fegi, 08-08-2011 10:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 910
  04-05-2021, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Question Cili ėshtė aktori juaj i preferuar ?

  Hapur nga Wordless, 24-07-2013 13:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,683
  28-04-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Aktori Albano Bogdo

  Hapur nga Albo, 22-03-2021 01:58
  albano bogdo
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 413
  19-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,612
  16-04-2021, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Masiela Lusha

  Hapur nga Kristtina, 06-12-2003 20:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,039
  03-04-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,907
  03-04-2021, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Teatri nė Ekran

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2021 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 360
  27-03-2021, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "Artistja e Merituar" Drita Pelingu

  Hapur nga Albo, 11-12-2011 13:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,994
  10-03-2021, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  09-03-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 317
  08-03-2021, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,988
  08-03-2021, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  08-03-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,927
  02-03-2021, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,441
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,102
  17-02-2021, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,595
  16-02-2021, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 280
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 33,561
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,063
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,414
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,690
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 36,653
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,284
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,769
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,952
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,460
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 30,457
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Neteorm, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 661
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 761
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,908
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,924
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,329
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,689
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,619
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,865
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,179
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,472
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,547
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,668
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,320
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,585
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,399
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,353
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,248
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,618
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,082
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,399
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •