Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 910 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 417
  • Postime: 17,895
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 533,989
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 153,256
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 36,957
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,859
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,298
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 05:58
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,208
  25-05-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 13:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,075
  25-05-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,237
  24-05-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 06:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,806
  24-05-2020, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,360
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 246
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 17:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,546
  01-05-2020, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 18-11-2006 23:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,698
  30-04-2020, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,273
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,214
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,955
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,998
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 13:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,146
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,204
  25-04-2020, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,143
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,741
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,287
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,398
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 21:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,282
  23-04-2020, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,222
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,674
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,784
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,650
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,964
  21-04-2020, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,799
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,357
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,492
  21-04-2020, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,490
  21-04-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,226
  21-04-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Taulanti kerkon nje moter

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,037
  21-04-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 28,406
  21-04-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,131
  21-04-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,373
  19-04-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,411
  19-04-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 23,912
  19-04-2020, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Melodi e panderprere

  Hapur nga pulti, 18-04-2020 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  18-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Enderr per nje Karrige

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,718
  18-04-2020, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,210
  18-04-2020, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Tutoo colpa del paradiso...link?

  Hapur nga WesternBlot, 05-04-2020 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 370
  05-04-2020, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Leze Qena (1935-2020)

  Hapur nga Akuamarini, 25-03-2020 15:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 567
  25-03-2020, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,562
  04-03-2020, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 315
  04-03-2020, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  04-03-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 13:17
  filma me titra shqip, seriale me titra shqip, tv shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 597
  17-02-2020, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pitkini.com - Filma me Titra Shqip

  Hapur nga Pitkini, 31-01-2020 17:35
  filma, filma me titra shqip, filma24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,124
  31-01-2020, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 19:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,215
  17-07-2019, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •