Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 912 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 417
  • Postime: 17,895
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 541,451
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 158,639
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 38,585
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 149
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 599
  16-08-2020, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 05:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,343
  26-06-2020, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 06:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,024
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,038
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,837
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,230
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,606
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 13:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,596
  25-05-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,569
  24-05-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,068
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 634
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 452
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 17:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,904
  01-05-2020, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 18-11-2006 23:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,147
  30-04-2020, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,613
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,495
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,344
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,289
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 13:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,487
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,660
  25-04-2020, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,562
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,101
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,735
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,784
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 21:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,612
  23-04-2020, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,628
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,123
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 634
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,201
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,080
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,353
  21-04-2020, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,141
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,701
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,826
  21-04-2020, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,896
  21-04-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,668
  21-04-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Taulanti kerkon nje moter

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,358
  21-04-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 29,230
  21-04-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,534
  21-04-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,811
  19-04-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,828
  19-04-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 24,407
  19-04-2020, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Melodi e panderprere

  Hapur nga pulti, 18-04-2020 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 569
  18-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Enderr per nje Karrige

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,061
  18-04-2020, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,909
  18-04-2020, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Tutoo colpa del paradiso...link?

  Hapur nga WesternBlot, 05-04-2020 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  05-04-2020, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Leze Qena (1935-2020)

  Hapur nga Akuamarini, 25-03-2020 15:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 897
  25-03-2020, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,322
  04-03-2020, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 586
  04-03-2020, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •