Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1364 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 189,121
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 595,174
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 50,351
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,725
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 446
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,398
  02-02-2023, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 184
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 197
  26-01-2023, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mbi Televizionin ne Shqiperi

  Hapur nga edi72, 16-01-2003 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,376
  18-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  17-01-2023, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 383
  03-01-2023, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,986
  16-12-2022, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 42,280
  13-12-2022, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,437
  03-12-2022, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Adi Krasta

  Hapur nga Shijaksi-London, 25-12-2002 18:16
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,565
  02-12-2022, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. James Belushi

  Hapur nga PrInCiPiEl, 13-05-2004 22:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 17,127
  25-11-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Anisa Markariani

  Hapur nga Brari, 20-05-2002 07:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,641
  18-11-2022, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,091
  16-11-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,885
  16-11-2022, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,382
  15-10-2022, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 20,755
  13-10-2022, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,553
  13-09-2022, 22:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 358
  02-09-2022, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  08-06-2022, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,004
  03-06-2022, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 751
  30-05-2022, 21:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,386
  18-04-2022, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,083
  12-04-2022, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,256
  20-03-2022, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Yllka Gashi

  Hapur nga sirena_adria, 06-12-2021 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,542
  02-02-2022, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Blerta Basholli

  Hapur nga sirena_adria, 18-01-2022 12:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,100
  29-01-2022, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,006
  25-01-2022, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,517
  24-01-2022, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 18,084
  12-01-2022, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ndahet nga jeta Sulejman Pitarka

  Hapur nga shigjeta, 25-03-2007 14:19
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,477
  11-01-2022, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,371
  10-01-2022, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi Matrix Resurrections

  Hapur nga Albo, 30-12-2021 20:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 638
  01-01-2022, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shkembimi - Filmi i plote i Drilon Hoxhės

  Hapur nga Neteorm, 31-12-2021 19:02
  film shqiptar, te fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 690
  31-12-2021, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi pėr fėmijė Sing2

  Hapur nga Albo, 30-12-2021 20:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 588
  30-12-2021, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,054
  12-10-2021, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sė shpejti nė ekranin e madh tė Kinemasė

  Hapur nga Homer, 24-07-2009 11:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 36,484
  05-10-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,256
  18-09-2021, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Thumbs up Filma me Titra Shqip HD

  Hapur nga Erona01, 17-09-2021 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,382
  17-09-2021, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,229
  16-09-2021, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Post Lajme nga bota e Kinemas

  Hapur nga Homer, 26-11-2010 14:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,922
  02-09-2021, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 706
  31-08-2021, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Edita Abdiu fiton shoun “X Factor”

  Hapur nga no name, 10-11-2010 12:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,985
  27-08-2021, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,651
  25-08-2021, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 32. 5 filma qė ishin mė tė mirė se librat

  Hapur nga CRO, 11-08-2014 08:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,162
  16-08-2021, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,455
  12-08-2021, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,936
  15-07-2021, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •