Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  17,130
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1343 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 559,120
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 168,184
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 42,402
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,727
  16-05-2021, 21:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 182
  16-05-2021, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Fantazma nė kabinėn time.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 16-05-2021 02:23
  kinematografia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 81
  16-05-2021, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndėrron jetė aktori Guljem Radoja

  Hapur nga Albo, 05-05-2021 12:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 242
  05-05-2021, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Motrat Zenelaj: Shtėpi filmike nė Hollivud

  Hapur nga fegi, 08-08-2011 10:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 948
  04-05-2021, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Cili ėshtė aktori juaj i preferuar ?

  Hapur nga Wordless, 24-07-2013 13:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,700
  28-04-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Aktori Albano Bogdo

  Hapur nga Albo, 22-03-2021 01:58
  albano bogdo
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 457
  19-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Masiela Lusha

  Hapur nga Kristtina, 06-12-2003 20:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,102
  03-04-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,040
  03-04-2021, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Teatri nė Ekran

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2021 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  27-03-2021, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Artistja e Merituar" Drita Pelingu

  Hapur nga Albo, 11-12-2011 13:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 8,058
  10-03-2021, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  09-03-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 334
  08-03-2021, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,036
  08-03-2021, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  08-03-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,001
  02-03-2021, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,471
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,128
  17-02-2021, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,631
  16-02-2021, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 298
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 33,634
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 480
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,092
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,469
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,765
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 36,799
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,322
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,807
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,003
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,504
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 30,563
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Neteorm, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 701
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 796
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,949
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,958
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,362
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,739
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,719
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,903
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,239
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,521
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,592
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,707
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,360
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,621
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,446
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,395
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,295
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,681
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •