Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,749
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1340 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 556,310
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 167,079
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 41,972
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 580
  16-04-2021, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Masiela Lusha

  Hapur nga Kristtina, 06-12-2003 20:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 15,896
  03-04-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,790
  03-04-2021, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Teatri nė Ekran

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2021 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  27-03-2021, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Aktori Albano Bogdo

  Hapur nga Albo, 22-03-2021 01:58
  albano bogdo
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 238
  27-03-2021, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Artistja e Merituar" Drita Pelingu

  Hapur nga Albo, 11-12-2011 13:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,860
  10-03-2021, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  09-03-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 249
  08-03-2021, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,870
  08-03-2021, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 137
  08-03-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,831
  02-03-2021, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,365
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,030
  17-02-2021, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,522
  16-02-2021, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 33,367
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 376
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,986
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,311
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,595
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 36,505
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,201
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,706
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,858
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,379
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 30,235
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Neteorm, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 582
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,793
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,862
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,256
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,590
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,488
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,785
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,096
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,403
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,439
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,581
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,246
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,507
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,327
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,260
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,155
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,483
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,938
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,262
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 16,201
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,734
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,737
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •