Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 900 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 416
  • Postime: 17,894
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 518,279
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 09:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 146,517
  27-07-2015, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 11:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 34,529
  16-05-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 20:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,766
  17-07-2019, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,029
  22-06-2019, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shikoni Seriale me titra shqip

  Hapur nga Artah, 29-12-2018 13:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,114
  29-12-2018, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:52
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,681
  13-09-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,418
  12-07-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ervin Bejleri, Vini i Portokallisė

  Hapur nga Albo, 13-02-2012 21:44
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,693
  02-07-2018, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Big Brother Albania Vip

  Hapur nga Vip08, 24-05-2018 13:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,153
  24-05-2018, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,010
  02-04-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 704
  30-03-2018, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,823
  28-03-2018, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 10:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 10,031
  27-03-2018, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Blogu me i ri me filma

  Hapur nga Realmadrid 2018, 26-03-2018 09:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  26-03-2018, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filma te ndryshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 21-03-2018 18:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 655
  21-03-2018, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filma te mrekullueshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 20-03-2018 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  20-03-2018, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filma shqiptar

  Hapur nga Realmadrid 2018, 17-03-2018 15:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,037
  17-03-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filma me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 16-03-2018 13:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,377
  16-03-2018, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,205
  15-03-2018, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filma te ndryeshem me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 15-03-2018 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 610
  15-03-2018, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi Boika 2016 me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 14-03-2018 12:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 981
  14-03-2018, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 968
  14-03-2018, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Albanien runt

  Hapur nga Akuamarini, 03-03-2018 15:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 588
  03-03-2018, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 18:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,528
  23-02-2018, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,619
  19-01-2018, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 26,351
  29-11-2017, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,553
  12-11-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,271
  12-11-2017, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,697
  12-11-2017, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,623
  12-11-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 15,200
  12-11-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,928
  26-10-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,106
  26-10-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,826
  26-10-2017, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 18,784
  26-10-2017, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,006
  26-10-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 836
  03-10-2017, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,309
  01-07-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,139
  04-06-2017, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,134
  30-05-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,996
  22-04-2017, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,675
  22-04-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,057
  22-04-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,642
  22-04-2017, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,495
  17-04-2017, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,702
  17-04-2017, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,473
  17-04-2017, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,992
  17-04-2017, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,744
  17-04-2017, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,439
  17-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 23,077
  17-04-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,241
  17-04-2017, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •