Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  1,382
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1332 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 550,136
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 163,862
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 40,477
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 939
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,407
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,446
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,996
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 29,161
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Lazo, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 244
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 408
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,490
  21-12-2020, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,086
  16-12-2020, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,196
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,508
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 941
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,973
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,899
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,411
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,752
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,076
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,196
  25-05-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,090
  24-05-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,946
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,183
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,793
  30-04-2020, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,106
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,980
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,886
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,789
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,970
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,221
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,627
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,447
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,361
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,104
  23-04-2020, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,251
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,823
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,127
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,879
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,784
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,676
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,286
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,348
  21-04-2020, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,500
  21-04-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,447
  21-04-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Taulanti kerkon nje moter

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,893
  21-04-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 30,429
  21-04-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 21:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,131
  21-04-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,836
  20-04-2020, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,483
  19-04-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 13,531
  19-04-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 25,126
  19-04-2020, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •