Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,082
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1336 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 553,054
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 165,514
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 41,254
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,540
  02-03-2021, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,250
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 169
  25-02-2021, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,850
  17-02-2021, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,372
  16-02-2021, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 136
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 32,920
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 252
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,902
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,132
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,415
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 36,232
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,102
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,587
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,704
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,231
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 29,801
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Neteorm, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 448
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,649
  21-12-2020, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,455
  16-12-2020, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,517
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,696
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,109
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,375
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,240
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,655
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,953
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,291
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,266
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,431
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,126
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,362
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,202
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,139
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,023
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,259
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,639
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,980
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,885
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,593
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,536
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,250
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,370
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,199
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,143
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,904
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,551
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •