Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  2,811
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1332 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 550,488
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 164,098
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 40,561
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,157
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 35,987
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 996
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,474
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,490
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,035
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 29,247
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Lazo, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 291
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,526
  21-12-2020, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,130
  16-12-2020, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,227
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,552
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 981
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,022
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,947
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,449
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,775
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,108
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,232
  25-05-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,115
  24-05-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,010
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,226
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 958
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,831
  30-04-2020, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,148
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,014
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,917
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,827
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,990
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,250
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,655
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,479
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,387
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,283
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,850
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,144
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,910
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,827
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,704
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,314
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,372
  21-04-2020, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,528
  21-04-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,473
  21-04-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Taulanti kerkon nje moter

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:51
  filma shqiptar, kinostudio
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,929
  21-04-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 30,480
  21-04-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 21:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,164
  21-04-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,873
  20-04-2020, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,515
  19-04-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 13,563
  19-04-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •