Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1377 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 195,395
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 603,719
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 52,852
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. " Nė Kuadėr tė Dashurisė "

  Hapur nga sirena_adria, 24-09-2023 14:41
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 236
  29-09-2023, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Emina Ēunmulaj

  Hapur nga iliria e para, 13-03-2006 04:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,719
  23-09-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,469
  12-09-2023, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,545
  04-09-2023, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,347
  16-08-2023, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ibo player, kanalet nga gjithe bota.

  Hapur nga IBO, 20-07-2023 18:59
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,239
  15-08-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,530
  13-08-2023, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Regjisoria Greta Gerwig

  Hapur nga sirena_adria, 08-08-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 241
  08-08-2023, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 10,300
  16-07-2023, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Travel Fest Albania

  Hapur nga sirena_adria, 09-07-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 297
  13-07-2023, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,400
  06-07-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,145
  18-06-2023, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,744
  12-06-2023, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 28,868
  03-06-2023, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 264
  16-05-2023, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Altin Basha

  Hapur nga sirena_adria, 06-05-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  06-05-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,109
  • Lexime: 163,923
  05-04-2023, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Rikard Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 695
  02-04-2023, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Marjeta Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 515
  01-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,260
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 665
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  26-01-2023, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mbi Televizionin ne Shqiperi

  Hapur nga edi72, 16-01-2003 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,988
  18-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 355
  17-01-2023, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 641
  03-01-2023, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,709
  16-12-2022, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 44,176
  13-12-2022, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Adi Krasta

  Hapur nga Shijaksi-London, 25-12-2002 18:16
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,046
  02-12-2022, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. James Belushi

  Hapur nga PrInCiPiEl, 13-05-2004 22:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 18,933
  25-11-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Anisa Markariani

  Hapur nga Brari, 20-05-2002 07:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 15,233
  18-11-2022, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,299
  16-11-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,182
  16-11-2022, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 21,245
  13-10-2022, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,055
  13-09-2022, 22:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 620
  02-09-2022, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  08-06-2022, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,263
  03-06-2022, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,049
  30-05-2022, 21:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,427
  12-04-2022, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,493
  20-03-2022, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Yllka Gashi

  Hapur nga sirena_adria, 06-12-2021 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,854
  02-02-2022, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Blerta Basholli

  Hapur nga sirena_adria, 18-01-2022 12:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,311
  29-01-2022, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,204
  25-01-2022, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •