Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  61,348
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1348 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 172,996
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 567,544
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 44,338
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,840
  24-09-2021, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,362
  18-09-2021, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Filma me Titra Shqip HD

  Hapur nga Erona01, 17-09-2021 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 180
  17-09-2021, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,840
  16-09-2021, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. James Belushi

  Hapur nga PrInCiPiEl, 13-05-2004 22:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 10,262
  11-09-2021, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 947
  09-09-2021, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Lajme nga bota e Kinemas

  Hapur nga Homer, 26-11-2010 14:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,326
  02-09-2021, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 205
  31-08-2021, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Edita Abdiu fiton shoun “X Factor”

  Hapur nga no name, 10-11-2010 12:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,446
  27-08-2021, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,066
  26-08-2021, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,082
  25-08-2021, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 5 filma qė ishin mė tė mirė se librat

  Hapur nga CRO, 11-08-2014 08:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,594
  16-08-2021, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,122
  15-08-2021, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,890
  12-08-2021, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,312
  15-07-2021, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 923
  14-07-2021, 22:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Guljelm Radoja

  Hapur nga sirena_adria, 12-06-2021 14:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 774
  14-07-2021, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,879
  11-06-2021, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,840
  11-06-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,129
  11-06-2021, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,624
  07-06-2021, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,507
  06-06-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,675
  05-06-2021, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 665
  05-06-2021, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,108
  • Lexime: 148,218
  04-06-2021, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 22,951
  01-06-2021, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,936
  01-06-2021, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,877
  19-05-2021, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Gone with the Ghost

  Hapur nga Ad'Anderseni, 19-05-2021 09:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 751
  19-05-2021, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 847
  16-05-2021, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fantazma nė kabinėn time.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 16-05-2021 02:23
  kinematografia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  16-05-2021, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ndėrron jetė aktori Guljem Radoja

  Hapur nga Albo, 05-05-2021 12:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,014
  05-05-2021, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Motrat Zenelaj: Shtėpi filmike nė Hollivud

  Hapur nga fegi, 08-08-2011 10:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,535
  04-05-2021, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Question Cili ėshtė aktori juaj i preferuar ?

  Hapur nga Wordless, 24-07-2013 13:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,338
  28-04-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Aktori Albano Bogdo

  Hapur nga Albo, 22-03-2021 01:58
  albano bogdo
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,131
  19-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Masiela Lusha

  Hapur nga Kristtina, 06-12-2003 20:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,859
  03-04-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,032
  03-04-2021, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Teatri nė Ekran

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2021 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,070
  27-03-2021, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 30. "Artistja e Merituar" Drita Pelingu

  Hapur nga Albo, 11-12-2011 13:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,246
  10-03-2021, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 962
  09-03-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,104
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 34,966
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,227
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,706
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,272
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,269
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 37,977
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,590
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •