Close
Faqja 19 prej 19 FillimFillim ... 9171819
Duke renditur temat 901 deri 910 prej 910 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 417
  • Postime: 17,895
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 536,400
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 154,850
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 37,451
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,723
  20-12-2002, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ishte Kohe per dashuri !

  Hapur nga ICE, 02-11-2002 04:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,256
  05-11-2002, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,342
  10-10-2002, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Qendra Kombetare Kinematografike

  Hapur nga Fiori, 29-09-2002 00:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,063
  29-09-2002, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Saimir Bajo

  Hapur nga Brari, 05-09-2002 10:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,592
  05-09-2002, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Filmi Ne Tirane

  Hapur nga Brari, 01-05-2002 02:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,101
  25-08-2002, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ligabue, regjisor ne Tirane

  Hapur nga elda, 05-08-2002 06:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,139
  05-08-2002, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,647
  31-07-2002, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,328
  16-07-2002, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Met Bega

  Hapur nga Blendi, 05-07-2002 23:30
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,142
  09-07-2002, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 19 prej 19 FillimFillim ... 9171819

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •