Close
Faqja 11 prej 19 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 910 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 417
  • Postime: 17,895
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 536,442
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 154,876
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 37,469
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Pranvera e Kosovės" shfaqet nė Torino

  Hapur nga RaPSouL, 23-02-2009 18:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,769
  02-03-2009, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Oscar-2009

  Hapur nga nikas, 23-02-2009 00:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,313
  02-03-2009, 03:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tv Klan Kosova

  Hapur nga Qerim, 25-12-2008 18:22
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,569
  25-02-2009, 21:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Shpetoni Akademine Marubi

  Hapur nga kino, 03-12-2012 15:23
  •  
  •  
 5. Filmi:Selman Kadria

  Hapur nga YlliRiaN, 21-02-2009 06:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,051
  21-02-2009, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,311
  19-02-2009, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 716
  18-02-2009, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Akrobacione ne Fshat

  Hapur nga extreme4fun, 16-02-2009 09:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 617
  16-02-2009, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. TV Klan Kosova

  Hapur nga Vinjol, 16-02-2009 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,480
  16-02-2009, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Pengu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,350
  11-02-2009, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Fije qe Priten

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,055
  10-02-2009, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Misioni pertej Detit

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,962
  10-02-2009, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi: Nata e Pare e Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,420
  10-02-2009, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filmi: I Dashur Armik

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,662
  10-02-2009, 21:56 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Prefekti

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,080
  10-02-2009, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filmi: Mao Ce Dun

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,261
  10-02-2009, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Parrullat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,858
  10-02-2009, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Vendimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,376
  10-02-2009, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Njeriu i Mire

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,681
  10-02-2009, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Dora e Ngrohte

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,835
  10-02-2009, 21:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Opingat e Sherros

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,256
  10-02-2009, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Gracka

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,800
  10-02-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Ishte Koha per Dashuri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,197
  10-02-2009, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Edhe Keshtu Edhe Ashtu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,106
  10-02-2009, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Une e Dua Eren

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,893
  10-02-2009, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Dashuria e Bjeshkeve te Nemura

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,326
  10-02-2009, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Toka e Pergjakur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,594
  10-02-2009, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Krim pa Krisma

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,098
  10-02-2009, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Qesh dhe ngjesh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,078
  10-02-2009, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Liri a Vdekje

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,498
  10-02-2009, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Tirana Viti Zero

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,579
  10-02-2009, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Zoti Ibrahim dhe vajzat me shami

  Hapur nga RaPSouL, 10-02-2009 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,019
  10-02-2009, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Bote e Padukshme

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,942
  10-02-2009, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Tela per Violine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,408
  10-02-2009, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Bolero

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,824
  10-02-2009, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Flaka e Maleve

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,213
  10-02-2009, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Cuca e Maleve

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,984
  10-02-2009, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Shoqja nga Fshati

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,879
  10-02-2009, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,582
  07-02-2009, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,756
  05-02-2009, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sa I Ndjekni Filmat Dokumentarė?

  Hapur nga Quantum, 09-01-2009 21:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,002
  04-02-2009, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. VHS del nė pension

  Hapur nga RaPSouL, 11-01-2009 07:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,144
  04-02-2009, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 40. FreeRunning Kosova

  Hapur nga extreme4fun, 29-01-2009 03:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 801
  29-01-2009, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Los Anxhelos ndahen cmimet para "Oskar"

  Hapur nga MaDaBeR, 26-01-2009 07:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  26-01-2009, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Travolta .. dhe fatkeqesia me te birin..

  Hapur nga Brari, 09-01-2009 18:20
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,441
  22-01-2009, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Luan Bexheti

  Hapur nga dodoni, 31-05-2004 05:41
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,605
  16-01-2009, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Njė ngjarje pėrtej paragjykimeve

  Hapur nga RaPSouL, 07-01-2009 22:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,301
  07-01-2009, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,060
  06-01-2009, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,308
  06-01-2009, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Exclamation pyetje?

  Hapur nga castro.z, 30-12-2008 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  30-12-2008, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 19 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •