Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2444 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,292
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,765
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,499
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,204
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Stoli i dashurisė

  Hapur nga pranvera bica, 28-05-2009 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 9,099
  27-01-2020, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Zemrat

  Hapur nga pranvera bica, 29-05-2009 15:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 117
  • Lexime: 18,221
  27-01-2020, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Copėzė jete...

  Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 10:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 23,624
  27-01-2020, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Question ndihme...

  Hapur nga ene.patriotja, 27-10-2019 11:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,407
  27-10-2019, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ndihmė

  Hapur nga roni_s, 10-07-2019 14:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,610
  27-09-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 09:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 76,175
  07-05-2019, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Amarildo pregapuca

  Hapur nga Drilona2, 15-04-2019 14:11
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,333
  15-04-2019, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 01:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,192
  13-03-2019, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fillim Romani

  Hapur nga Fawkey, 05-03-2019 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  05-03-2019, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 19:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 11,710
  27-02-2019, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Red and Black

  Hapur nga SFP115, 28-12-2018 14:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  28-12-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 08:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 6,745
  11-08-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Peshq tė ngecur nė rrjetė

  Hapur nga Lazo, 12-07-2018 15:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,011
  12-07-2018, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 10:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,007
  24-02-2018, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,004
  31-01-2018, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 08:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 72,197
  23-01-2018, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 17:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 986
  07-01-2018, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 09:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 121,173
  30-12-2017, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 15:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,271
  24-11-2017, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 18:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 923
  20-11-2017, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 928
  20-11-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  18-11-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  16-10-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 17:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 954
  09-10-2017, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 19-04-2002 00:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,747
  24-09-2017, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 24. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 09:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,207
  17-08-2017, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 17:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,115
  04-08-2017, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 07:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 24,242
  05-07-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 32,686
  17-06-2017, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,698
  01-06-2017, 22:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,234
  01-05-2017, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 15:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,090
  09-03-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,565
  04-02-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 08:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,682
  03-01-2017, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 11:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 14,743
  26-12-2016, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 12:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,051
  07-11-2016, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 08:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,154
  28-10-2016, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 08:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,314
  28-10-2016, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,223
  26-10-2016, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,968
  26-10-2016, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,190
  24-10-2016, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 19:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,486
  24-10-2016, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 37. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,283
  12-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 20:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 65,045
  27-08-2016, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 05:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 239,292
  09-08-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 04:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  26-07-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,775
  08-07-2016, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 12:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,961
  27-06-2016, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 16:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,206
  21-05-2016, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,607
  27-03-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •