Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  25,893
Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2457 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 520
  • Postime: 8,459
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,929
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 509
  • Postime: 16,774
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 501
  • Postime: 6,191
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 20,518
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 20,181
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Dy Macokėt

  Hapur nga Ad'Anderseni, 25-05-2021 02:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 833
  25-05-2021, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. 23 prilli - Dita Botėrore e Librit

  Hapur nga Albo, 29-04-2021 14:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 994
  29-04-2021, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Liridashsi

  Hapur nga liridashsi, 07-01-2013 06:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,455
  08-04-2021, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Mbreti i tė marrėve

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 10:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,112
  11-03-2021, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gjuetari i Shtojzovalleve

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,045
  11-03-2021, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kater mbreterit e Eres

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 852
  11-03-2021, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kater Fasulet

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 925
  11-03-2021, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kupa e Kristalte

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 859
  11-03-2021, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gjeneza e Sirenave

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 913
  11-03-2021, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Zogjtė dhe Macet

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 947
  11-03-2021, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pesė Shokėt

  Hapur nga Ad'Anderseni, 10-03-2021 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  10-03-2021, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Zemra Ime

  Hapur nga Ad'Anderseni, 10-03-2021 08:35
  poezia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 905
  10-03-2021, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Vjersha pėr 7 marsin, Ditėn e Mėsuesve

  Hapur nga leo-leon, 16-02-2006 11:06
  3 Faqe
  1 2 3
  7 marsi, festa e mėsueses, kėngė pėr fėmijė, poezi, vjersha
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 1,059,128
  01-03-2021, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,075
  16-02-2021, 00:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 959
  11-02-2021, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Zemrat

  Hapur nga pranvera bica, 29-05-2009 14:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 34,228
  16-10-2020, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Qerim ujkani

  Hapur nga baba spec, 08-03-2020 15:38
  qerim ukani ♥
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,148
  08-03-2020, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Stoli i dashurisė

  Hapur nga pranvera bica, 28-05-2009 17:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 18,846
  27-01-2020, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Copėzė jete...

  Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 09:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 39,212
  27-01-2020, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ndihmė

  Hapur nga roni_s, 10-07-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,198
  27-09-2019, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 91,130
  07-05-2019, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Amarildo pregapuca

  Hapur nga Drilona2, 15-04-2019 13:11
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,056
  15-04-2019, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 01:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,083
  13-03-2019, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fillim Romani

  Hapur nga Fawkey, 05-03-2019 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,610
  05-03-2019, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 19:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 19,712
  27-02-2019, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Red and Black

  Hapur nga SFP115, 28-12-2018 14:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,525
  28-12-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 08:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 13,438
  11-08-2018, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Peshq tė ngecur nė rrjetė

  Hapur nga Neteorm, 12-07-2018 14:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,803
  12-07-2018, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 10:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,025
  24-02-2018, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,787
  31-01-2018, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 08:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 87,112
  23-01-2018, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 17:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,806
  07-01-2018, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 09:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 149,855
  30-12-2017, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 15:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,199
  24-11-2017, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 18:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,813
  20-11-2017, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,698
  20-11-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,888
  18-11-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,204
  16-10-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 16:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,689
  09-10-2017, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 23:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,985
  24-09-2017, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 37. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 08:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,909
  17-08-2017, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 16:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,072
  04-08-2017, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 33,055
  05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 42,268
  17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Neteorm, 01-06-2017 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,592
  01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,894
  01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,406
  09-03-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,361
  04-02-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 08:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 22,070
  03-01-2017, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •