Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2444 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,292
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,765
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,531
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,234
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kurbeti

  Hapur nga "JM", 29-04-2007 12:50
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,709
  30-04-2007, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs down Fushate elektorale

  Hapur nga "KINGU-1", 18-10-2003 06:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 878
  22-10-2003, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gazetaret

  Hapur nga (AHMEDI), 02-12-2003 17:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 703
  02-12-2003, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Yje dhe Endėrra

  Hapur nga * Denisa *, 03-04-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,337
  26-04-2007, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. E gjitha Une!

  Hapur nga *Meri*, 13-10-2007 05:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,349
  23-10-2007, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pėrkushtim

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-10-2004 15:52
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,838
  28-11-2004, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Sondazh pėr krijuesit nė forumin e letėrsisė

  Hapur nga ...askushi..., 26-01-2006 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,033
  16-02-2006, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dashuri dhe Shprese

  Hapur nga ...askushi..., 17-11-2007 21:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  17-11-2007, 21:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Zbuluesja e strehimoreve tė fatit-Vera Isaku.

  Hapur nga abica, 19-08-2013 09:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,720
  19-08-2013, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,817
  26-08-2013, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Prevezani Abedin Pasha Dino

  Hapur nga abica, 10-11-2014 20:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,096
  10-11-2014, 20:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 17:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 956
  09-10-2017, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,058
  16-10-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Haikun e dua!

  Hapur nga ABSOLUTE, 25-06-2008 21:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,960
  29-06-2008, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. My Beat Poetry

  Hapur nga ABSOLUTE, 02-07-2008 04:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,239
  03-02-2009, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Meta tregim/e

  Hapur nga ABSOLUTE, 21-07-2008 18:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,124
  22-07-2008, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nate...

  Hapur nga Acid_Burn, 14-05-2002 23:50
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,667
  15-05-2002, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shtome Dashuri

  Hapur nga Acid_Burn, 06-05-2002 04:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,189
  01-06-2002, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shtome Dashuri

  Hapur nga Acid_Burn, 08-05-2002 04:27
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,195
  29-12-2004, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shtome dashuri

  Hapur nga Acid_Burn, 08-05-2002 04:32
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,311
  31-05-2002, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Permbledhje

  Hapur nga Acid_Burn, 07-06-2002 01:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,232
  17-01-2004, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. nE sHKOLLEN e dASHURISE

  Hapur nga Acid_Burn, 09-05-2002 19:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,436
  07-06-2002, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si dikur.....

  Hapur nga Acid_Burn, 10-05-2002 11:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,109
  11-05-2002, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lexuesja E Filxhanit

  Hapur nga Acid_Burn, 01-06-2002 11:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,575
  22-05-2005, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zonja Blu

  Hapur nga Acid_Burn, 14-09-2004 04:50
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,118
  17-09-2004, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Dhurate e cuditshme.

  Hapur nga Acid_Burn, 10-09-2004 01:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  10-09-2004, 01:14 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dushes

  Hapur nga Acid_Burn, 18-09-2004 07:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 582
  18-09-2004, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Intele kuaj

  Hapur nga Acid_Burn, 18-09-2004 20:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  18-09-2004, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Nuk m'u ndane flet rrufete

  Hapur nga Acid_Burn, 01-10-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,460
  02-10-2004, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Per Ty

  Hapur nga Acid_Burn, 03-10-2004 05:30
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 8,892
  08-12-2004, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Fjalet e Shpirtit

  Hapur nga Acid_Burn, 10-06-2005 11:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,417
  26-04-2006, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Isha, jam dhe do tė jem

  Hapur nga Adem Berisha, 20-07-2008 09:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 11,250
  16-05-2012, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mė Kot...

  Hapur nga Ademi, 07-05-2003 14:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,249
  24-06-2006, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ti dhe era

  Hapur nga Ademi, 22-06-2006 07:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 525
  22-06-2006, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Po S'tė Cingėrroi...

  Hapur nga Ademi, 05-05-2003 13:52
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,787
  26-05-2006, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Toka Ime

  Hapur nga Ademi, 23-05-2003 16:20
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 970
  23-05-2006, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gruaja Shqiptare

  Hapur nga Ademi, 23-05-2003 16:25
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,020
  26-05-2006, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Bashkohuni Njerėz

  Hapur nga Ademi, 23-05-2003 16:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 840
  24-05-2003, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Dikur tė njėjtėn vajzė dashuruam

  Hapur nga adidu, 06-07-2007 19:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 3,241
  23-08-2007, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 38. S'jam poet i verber ...

  Hapur nga adidu, 18-06-2007 00:53
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,314
  20-06-2007, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 39. I lindur e i zhvarrosur nėn njė pemė Naimiane!

  Hapur nga adidu, 22-06-2007 20:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,388
  16-02-2008, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Po largohem prej ketej

  Hapur nga adidu, 12-07-2007 16:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,063
  14-07-2007, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Disa krijime personale nga shpirti im

  Hapur nga afrim gradica, 26-05-2007 14:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  26-05-2007, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. POEZI - Nėse njė ditė...

  Hapur nga AgiDeeba, 22-04-2004 14:21
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,263
  19-05-2004, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,652
  09-01-2003, 19:19 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Mė Ra Shpirti Nga Dora!.........

  Hapur nga Agim Doēi, 07-02-2003 12:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 621
  07-02-2003, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Dua Tė Bėhem Ankthi I Yt!.....

  Hapur nga Agim Doēi, 27-02-2003 10:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,103
  19-03-2003, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Hijet e Dyshimit!....

  Hapur nga Agim Doēi, 21-03-2003 08:07
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,435
  21-03-2003, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pėr inatė tė vjehrrės!.........

  Hapur nga Agim Doēi, 30-04-2003 07:35
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,200
  06-05-2003, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 47. kRYETARIN SI E DONI!?....

  Hapur nga Agim Doēi, 06-05-2003 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 514
  06-05-2003, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •