Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  15,220
Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2456 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 520
  • Postime: 8,442
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,929
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,773
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 501
  • Postime: 6,191
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 19,637
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 19,206
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. 23 prilli - Dita Botėrore e Librit

  Hapur nga Albo, 29-04-2021 14:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  29-04-2021, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Liridashsi

  Hapur nga liridashsi, 07-01-2013 06:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 3,503
  08-04-2021, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Mbreti i tė marrėve

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 10:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 457
  11-03-2021, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gjuetari i Shtojzovalleve

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 372
  11-03-2021, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kater mbreterit e Eres

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 239
  11-03-2021, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kater Fasulet

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  11-03-2021, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kupa e Kristalte

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  11-03-2021, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Gjeneza e Sirenave

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 247
  11-03-2021, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Zogjtė dhe Macet

  Hapur nga Ad'Anderseni, 11-03-2021 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 282
  11-03-2021, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pesė Shokėt

  Hapur nga Ad'Anderseni, 10-03-2021 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 305
  10-03-2021, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zemra Ime

  Hapur nga Ad'Anderseni, 10-03-2021 08:35
  poezia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 232
  10-03-2021, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Vjersha pėr 7 marsin, Ditėn e Mėsuesve

  Hapur nga leo-leon, 16-02-2006 11:06
  3 Faqe
  1 2 3
  7 marsi, festa e mėsueses, kėngė pėr fėmijė, poezi, vjersha
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 1,057,237
  01-03-2021, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 283
  16-02-2021, 00:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 332
  11-02-2021, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Zemrat

  Hapur nga pranvera bica, 29-05-2009 14:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 33,031
  16-10-2020, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Qerim ujkani

  Hapur nga baba spec, 08-03-2020 15:38
  qerim ukani ♥
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,445
  08-03-2020, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Stoli i dashurisė

  Hapur nga pranvera bica, 28-05-2009 17:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 17,987
  27-01-2020, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Copėzė jete...

  Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 09:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 38,208
  27-01-2020, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ndihmė

  Hapur nga roni_s, 10-07-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,416
  27-09-2019, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 89,866
  07-05-2019, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Amarildo pregapuca

  Hapur nga Drilona2, 15-04-2019 13:11
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,308
  15-04-2019, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 01:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,372
  13-03-2019, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Fillim Romani

  Hapur nga Fawkey, 05-03-2019 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,851
  05-03-2019, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 19:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 18,685
  27-02-2019, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Red and Black

  Hapur nga SFP115, 28-12-2018 14:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,752
  28-12-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 08:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 12,516
  11-08-2018, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Peshq tė ngecur nė rrjetė

  Hapur nga Neteorm, 12-07-2018 14:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,089
  12-07-2018, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 10:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,274
  24-02-2018, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,042
  31-01-2018, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 08:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 85,739
  23-01-2018, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 17:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,086
  07-01-2018, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 09:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 147,901
  30-12-2017, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 15:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,501
  24-11-2017, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 18:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,064
  20-11-2017, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,977
  20-11-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,170
  18-11-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,465
  16-10-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 16:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,983
  09-10-2017, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 23:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,044
  24-09-2017, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 36. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 08:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,205
  17-08-2017, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 16:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,339
  04-08-2017, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 31,805
  05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 41,365
  17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Neteorm, 01-06-2017 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,865
  01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,184
  01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,676
  09-03-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,590
  04-02-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 08:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 21,333
  03-01-2017, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 10:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 20,626
  26-12-2016, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 50 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •