Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2444 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,291
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,916
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,652
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Question ndihme...

  Hapur nga ene.patriotja, 27-10-2019 11:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 643
  27-10-2019, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndihmė

  Hapur nga roni_s, 10-07-2019 14:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,051
  27-09-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Copėzė jete...

  Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 10:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 22,252
  24-09-2019, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 09:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 74,524
  07-05-2019, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Amarildo pregapuca

  Hapur nga Drilona2, 15-04-2019 14:11
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 987
  15-04-2019, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 01:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 929
  13-03-2019, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fillim Romani

  Hapur nga Fawkey, 05-03-2019 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 418
  05-03-2019, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 19:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 11,181
  27-02-2019, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Red and Black

  Hapur nga SFP115, 28-12-2018 14:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 537
  28-12-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 08:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 6,198
  11-08-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Peshq tė ngecur nė rrjetė

  Hapur nga Lazo, 12-07-2018 15:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 751
  12-07-2018, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 10:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,775
  24-02-2018, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 773
  31-01-2018, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 08:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 71,352
  23-01-2018, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 17:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 765
  07-01-2018, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 09:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 119,315
  30-12-2017, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 15:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,020
  24-11-2017, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 18:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 711
  20-11-2017, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 685
  20-11-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 693
  18-11-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 818
  16-10-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 17:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 786
  09-10-2017, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 19-04-2002 00:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,489
  24-09-2017, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 09:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 967
  17-08-2017, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 17:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 869
  04-08-2017, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 07:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 23,769
  05-07-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 32,165
  17-06-2017, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,438
  01-06-2017, 22:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,050
  01-05-2017, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 15:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,792
  09-03-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,235
  04-02-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 08:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,179
  03-01-2017, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 11:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 14,254
  26-12-2016, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 12:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 8,716
  07-11-2016, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 08:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 919
  28-10-2016, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 08:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,085
  28-10-2016, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 973
  26-10-2016, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,711
  26-10-2016, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,965
  24-10-2016, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 19:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,203
  24-10-2016, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,052
  12-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 20:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 64,288
  27-08-2016, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 05:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 233,175
  09-08-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 04:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,187
  26-07-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,385
  08-07-2016, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 12:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,710
  27-06-2016, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 16:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,924
  21-05-2016, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,385
  27-03-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,984
  19-03-2016, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,297
  11-03-2016, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •