Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2443 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,285
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 507
  • Postime: 16,762
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,189
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 12,918
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kurbeti

  Hapur nga "JM", 29-04-2007 11:50
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,523
  30-04-2007, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs down Fushate elektorale

  Hapur nga "KINGU-1", 18-10-2003 05:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 806
  22-10-2003, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gazetaret

  Hapur nga (AHMEDI), 02-12-2003 16:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  02-12-2003, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Yje dhe Endėrra

  Hapur nga * Denisa *, 03-04-2007 08:35
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,232
  26-04-2007, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. E gjitha Une!

  Hapur nga *Meri*, 13-10-2007 04:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,094
  23-10-2007, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pėrkushtim

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-10-2004 14:52
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,662
  28-11-2004, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Sondazh pėr krijuesit nė forumin e letėrsisė

  Hapur nga ...askushi..., 26-01-2006 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,864
  16-02-2006, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dashuri dhe Shprese

  Hapur nga ...askushi..., 17-11-2007 20:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 607
  17-11-2007, 20:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Zbuluesja e strehimoreve tė fatit-Vera Isaku.

  Hapur nga abica, 19-08-2013 08:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,664
  19-08-2013, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,661
  26-08-2013, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Prevezani Abedin Pasha Dino

  Hapur nga abica, 10-11-2014 19:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,038
  10-11-2014, 19:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 16:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  09-10-2017, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  16-10-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Haikun e dua!

  Hapur nga ABSOLUTE, 25-06-2008 20:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,888
  29-06-2008, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. My Beat Poetry

  Hapur nga ABSOLUTE, 02-07-2008 03:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,157
  03-02-2009, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Meta tregim/e

  Hapur nga ABSOLUTE, 21-07-2008 17:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,084
  22-07-2008, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nate...

  Hapur nga Acid_Burn, 14-05-2002 22:50
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,485
  15-05-2002, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shtome Dashuri

  Hapur nga Acid_Burn, 06-05-2002 03:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,130
  01-06-2002, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shtome Dashuri

  Hapur nga Acid_Burn, 08-05-2002 03:27
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,064
  29-12-2004, 01:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shtome dashuri

  Hapur nga Acid_Burn, 08-05-2002 03:32
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,168
  31-05-2002, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Permbledhje

  Hapur nga Acid_Burn, 07-06-2002 00:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,996
  16-01-2004, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. nE sHKOLLEN e dASHURISE

  Hapur nga Acid_Burn, 09-05-2002 18:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,180
  07-06-2002, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si dikur.....

  Hapur nga Acid_Burn, 10-05-2002 10:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,978
  11-05-2002, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lexuesja E Filxhanit

  Hapur nga Acid_Burn, 01-06-2002 10:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,268
  22-05-2005, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zonja Blu

  Hapur nga Acid_Burn, 14-09-2004 03:50
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,027
  17-09-2004, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Dhurate e cuditshme.

  Hapur nga Acid_Burn, 10-09-2004 00:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  10-09-2004, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dushes

  Hapur nga Acid_Burn, 18-09-2004 06:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 544
  18-09-2004, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Intele kuaj

  Hapur nga Acid_Burn, 18-09-2004 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 490
  18-09-2004, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Nuk m'u ndane flet rrufete

  Hapur nga Acid_Burn, 30-09-2004 23:09
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,337
  02-10-2004, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Per Ty

  Hapur nga Acid_Burn, 03-10-2004 04:30
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 8,672
  07-12-2004, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Fjalet e Shpirtit

  Hapur nga Acid_Burn, 10-06-2005 10:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,353
  26-04-2006, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Isha, jam dhe do tė jem

  Hapur nga Adem Berisha, 20-07-2008 08:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 10,928
  16-05-2012, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mė Kot...

  Hapur nga Ademi, 07-05-2003 13:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,165
  24-06-2006, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ti dhe era

  Hapur nga Ademi, 22-06-2006 06:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 477
  22-06-2006, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Po S'tė Cingėrroi...

  Hapur nga Ademi, 05-05-2003 12:52
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,684
  26-05-2006, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Toka Ime

  Hapur nga Ademi, 23-05-2003 15:20
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 888
  23-05-2006, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gruaja Shqiptare

  Hapur nga Ademi, 23-05-2003 15:25
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,952
  26-05-2006, 04:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Bashkohuni Njerėz

  Hapur nga Ademi, 23-05-2003 15:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 770
  24-05-2003, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Dikur tė njėjtėn vajzė dashuruam

  Hapur nga adidu, 06-07-2007 18:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 2,997
  23-08-2007, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
 38. S'jam poet i verber ...

  Hapur nga adidu, 17-06-2007 23:53
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,449
  20-06-2007, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 39. I lindur e i zhvarrosur nėn njė pemė Naimiane!

  Hapur nga adidu, 22-06-2007 19:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,219
  16-02-2008, 02:13 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Po largohem prej ketej

  Hapur nga adidu, 12-07-2007 15:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 2,919
  14-07-2007, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Disa krijime personale nga shpirti im

  Hapur nga afrim gradica, 26-05-2007 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 755
  26-05-2007, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. POEZI - Nėse njė ditė...

  Hapur nga AgiDeeba, 22-04-2004 13:21
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,935
  19-05-2004, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,554
  09-01-2003, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Mė Ra Shpirti Nga Dora!.........

  Hapur nga Agim Doēi, 07-02-2003 11:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  07-02-2003, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Dua Tė Bėhem Ankthi I Yt!.....

  Hapur nga Agim Doēi, 27-02-2003 09:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,903
  19-03-2003, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Hijet e Dyshimit!....

  Hapur nga Agim Doēi, 21-03-2003 07:07
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,326
  21-03-2003, 21:28 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pėr inatė tė vjehrrės!.........

  Hapur nga Agim Doēi, 30-04-2003 06:35
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,115
  06-05-2003, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 47. kRYETARIN SI E DONI!?....

  Hapur nga Agim Doēi, 06-05-2003 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 471
  06-05-2003, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •