Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2445 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 519
  • Postime: 8,337
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,929
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,768

  Postimi i Fundit:

 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 15,880
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,214
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ne kerkim te dashurise (Heneza)

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 22:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,388
  18-04-2002, 22:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Leter nga mergimi - Tropoja

  Hapur nga shigjeta, 20-04-2002 14:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,952
  20-04-2002, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Krijime tė Ben Albanit

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 22-04-2002 13:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,320
  24-04-2002, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kohet Pa Ty

  Hapur nga shigjeta, 21-04-2002 14:29
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,970
  25-04-2002, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fillimi

  Hapur nga boys_ashes, 24-04-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,447
  25-04-2002, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Ej njerez

  Hapur nga nitROSHI, 24-04-2002 05:38
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,915
  25-04-2002, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pa titull....

  Hapur nga ELEKTRA, 26-04-2002 19:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,687
  27-04-2002, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Per nje te panjohur

  Hapur nga kulla, 27-04-2002 21:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,011
  30-04-2002, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kontrast

  Hapur nga Loti i shpirtit, 26-04-2002 18:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,737
  30-04-2002, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,473
  01-05-2002, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pershendetje te shpejta

  Hapur nga Albioni, 01-05-2002 06:55
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,821
  02-05-2002, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Per veten time

  Hapur nga Loti i shpirtit, 03-05-2002 11:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,780
  03-05-2002, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ju lutem per ndihen...

  Hapur nga iliria e para, 04-05-2002 03:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,417
  04-05-2002, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nja dy te shpejta

  Hapur nga nitROSHI, 24-04-2002 08:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,296
  04-05-2002, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Do kete edhe te tjera

  Hapur nga deti_bajri, 05-05-2002 05:40
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,458
  05-05-2002, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pergjithmone

  Hapur nga Kshu_jam_un, 06-05-2002 21:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,328
  07-05-2002, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Etje..........

  Hapur nga Estella, 09-05-2002 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,321
  09-05-2002, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Brohoritja e korbit.

  Hapur nga macia_blu, 07-05-2002 15:52
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,880
  09-05-2002, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Reflekse poetike pas 11 shtatorit

  Hapur nga ILovePejaa, 09-05-2002 14:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,328
  09-05-2002, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nervave

  Hapur nga Sokoli, 09-05-2002 19:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,777
  10-05-2002, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ajo qe Ka Humbur

  Hapur nga Ani, 01-05-2002 23:42
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,830
  10-05-2002, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Per ty..

  Hapur nga elda, 08-05-2002 07:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,505
  10-05-2002, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
 22. ż dashur

  Hapur nga elda, 10-05-2002 07:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,845
  10-05-2002, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mall per ty......

  Hapur nga elda, 10-05-2002 10:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,253
  10-05-2002, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 24. certifikata e harrimit.

  Hapur nga macia_blu, 09-05-2002 21:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,471
  10-05-2002, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Si dikur.....

  Hapur nga Acid_Burn, 10-05-2002 10:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,280
  11-05-2002, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. kush? C'eshte?

  Hapur nga macia_blu, 11-05-2002 23:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,709
  12-05-2002, 00:17 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ende besoj keshtu

  Hapur nga macia_blu, 12-05-2002 02:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,184
  12-05-2002, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
 28. E lenget

  Hapur nga Henri, 24-04-2002 18:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 5,634
  12-05-2002, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. O i mjeri Atdhe per ty

  Hapur nga Redi, 12-05-2002 10:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,112
  12-05-2002, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Nga Denisa...

  Hapur nga Denisa, 08-05-2002 11:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,343
  12-05-2002, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ngadal peshperis

  Hapur nga ^VJOSA^, 12-05-2002 14:31
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,427
  12-05-2002, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Perlat e Kadarese

  Hapur nga Estella, 12-05-2002 20:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,339
  12-05-2002, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Guret

  Hapur nga deti_bajri, 10-05-2002 17:10
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,944
  13-05-2002, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Atdheu

  Hapur nga FCSAWYER, 14-05-2002 18:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,212
  14-05-2002, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Toka dhe njeriu

  Hapur nga FCSAWYER, 14-05-2002 18:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,508
  14-05-2002, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Vargje te nje zemre qe nuk jeton me!!!

  Hapur nga ^VJOSA^, 14-05-2002 15:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,300
  14-05-2002, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Te dashurit tim.

  Hapur nga NIMFA101, 10-05-2002 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,320
  14-05-2002, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Dashuri e vrare

  Hapur nga elda, 14-05-2002 07:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,284
  15-05-2002, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Nate...

  Hapur nga Acid_Burn, 14-05-2002 22:50
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,890
  15-05-2002, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Per nje person te vecante

  Hapur nga ^VJOSA^, 15-05-2002 23:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,361
  16-05-2002, 01:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. sfera...

  Hapur nga macia_blu, 14-05-2002 17:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,204
  16-05-2002, 01:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,051
  16-05-2002, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Unhappy Harrim

  Hapur nga ^VJOSA^, 15-05-2002 15:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,654
  16-05-2002, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Shperthimi i Vjoses

  Hapur nga ^VJOSA^, 16-05-2002 14:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,184
  16-05-2002, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Lėvizur: nga poeti, Ndoc Gjetja.

  Hapur nga macia_blu, 04-09-2007 23:50
  •  
  •  
 45. Simpatikja

  Hapur nga Seminarist, 17-05-2002 09:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,434
  17-05-2002, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Cool poete ne NY: BARNES NOBLE

  Hapur nga liliella, 15-05-2002 15:32
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,994
  17-05-2002, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Ftoje Henen

  Hapur nga Estella, 16-05-2002 00:54
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,600
  19-05-2002, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 48. poezi nga Mimoza Ahmeti

  Hapur nga macia_blu, 21-05-2002 01:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,479
  21-05-2002, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •