Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2445 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

  1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

    Moderatorėt:

    1. Fiori,
    2. shigjeta

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 65
    • Postime: 368
  2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

    Moderatorėt:

    1. Fiori,
    2. shigjeta

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 461
    • Postime: 3,274
  3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

    Moderatorėt:

    1. Fiori,
    2. shigjeta

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 519
    • Postime: 8,338
  4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

    Moderatorėt:

    1. Fiori,
    2. shigjeta

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 318
    • Postime: 2,929
  5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

    Moderatorėt:

    1. Fiori,
    2. shigjeta

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 508
    • Postime: 16,768

    Postimi i Fundit:

  6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

    Moderatorėt:

    1. Fiori,
    2. shigjeta

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 499
    • Postime: 6,189
» Kryetemat
  1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

    Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 16,272
    23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

    Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 15,933
    19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  1. Qerim ujkani

    Hapur nga baba spec, 08-03-2020 15:38
    qerim ukani ♥
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,722
    08-03-2020, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Stoli i dashurisė

    Hapur nga pranvera bica, 28-05-2009 17:09
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 44
    • Lexime: 12,689
    27-01-2020, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Zemrat

    Hapur nga pranvera bica, 29-05-2009 14:44
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 117
    • Lexime: 24,662
    27-01-2020, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Copėzė jete...

    Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 09:49
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 103
    • Lexime: 29,617
    27-01-2020, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Question ndihme...

    Hapur nga ene.patriotja, 27-10-2019 10:29
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,111
    27-10-2019, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Ndihmė

    Hapur nga roni_s, 10-07-2019 13:09
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,322
    27-09-2019, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Njė monolog

    Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
    11 Faqe
    1 2 3 ... 11
    • Pėrgjigje: 205
    • Lexime: 81,158
    07-05-2019, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
  8. Amarildo pregapuca

    Hapur nga Drilona2, 15-04-2019 13:11
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 2,622
    15-04-2019, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  9. Ku te shkoj : kishe -xhami.

    Hapur nga sokolii, 09-01-2018 00:23
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,196
    13-03-2019, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
  10. Fillim Romani

    Hapur nga Fawkey, 05-03-2019 13:04
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,681
    05-03-2019, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  11. Ndihme kerkojme:

    Hapur nga Lulio, 12-02-2018 18:49
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 113
    • Lexime: 14,314
    27-02-2019, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
  12. Red and Black

    Hapur nga SFP115, 28-12-2018 13:56
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 7,297
    28-12-2018, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  13. Kur te vije pranvera

    Hapur nga sokolii, 12-01-2018 07:52
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 57
    • Lexime: 8,765
    11-08-2018, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  14. Peshq tė ngecur nė rrjetė

    Hapur nga Lazo, 12-07-2018 14:45
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,973
    12-07-2018, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
  15. Post Lexo libra shqip online

    Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 09:56
    letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,088
    24-02-2018, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,902
    31-01-2018, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  16. Kape ēastin.

    Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 07:08
    31 Faqe
    1 2 3 ... 31
    • Pėrgjigje: 601
    • Lexime: 75,754
    23-01-2018, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
  17. Nje dite do ikin

    Hapur nga sokolii, 07-01-2018 16:21
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,911
    07-01-2018, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  18. Kohė qirinjsh

    Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 08:19
    37 Faqe
    1 2 3 ... 37
    • Pėrgjigje: 739
    • Lexime: 129,838
    30-12-2017, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
  19. Prekaz krenar jam.

    Hapur nga sokolii, 24-11-2017 14:23
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 2,269
    24-11-2017, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
  20. Skenderbe e Jashar

    Hapur nga sokolii, 20-11-2017 17:11
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,897
    20-11-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  21. Dallendyshe atdhetare

    Hapur nga sokolii, 20-11-2017 08:44
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,863
    20-11-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  22. Femije kureshtar

    Hapur nga sokolii, 18-11-2017 18:20
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,958
    18-11-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,358
    16-10-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  23. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

    Hapur nga abica, 09-10-2017 16:23
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,513
    09-10-2017, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  24. Gjysem Hena -Mylinda

    Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 23:04
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,772
    24-09-2017, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  25. poezi nga femij i braktisur

    Hapur nga endrraime, 07-08-2017 08:35
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,137
    17-08-2017, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
  26. Sheri...

    Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 16:57
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,126
    04-08-2017, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
  27. Nje poezi vetetimthi.

    Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
    8 Faqe
    1 2 3 ... 8
    • Pėrgjigje: 155
    • Lexime: 26,818
    05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  28. Ditė e zymtė

    Hapur nga xheladin, 12-12-2007 06:30
    9 Faqe
    1 2 3 ... 9
    • Pėrgjigje: 175
    • Lexime: 35,270
    17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
  29. Shqipėria ndėr vite..

    Hapur nga Lazo, 01-06-2017 05:21
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,703
    01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,789
    01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
  30. Letra e nenes

    Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 6,244
    09-03-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 4,870
    04-02-2017, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
  31. Muji dhe Halili

    Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 07:07
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 18,788
    03-01-2017, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
  32. Lexoje shpirtin tim

    Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 10:06
    5 Faqe
    1 2 3 ... 5
    • Pėrgjigje: 86
    • Lexime: 16,775
    26-12-2016, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
  33. Njė ditė do ndjek diellin…

    Hapur nga mondishall, 03-06-2015 11:24
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 45
    • Lexime: 10,267
    07-11-2016, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  34. Kalliu diktator

    Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:43
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,115
    28-10-2016, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  35. Derri dhe Gomari!

    Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:20
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,275
    28-10-2016, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
  36. Plepi ndane xhadese

    Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 08:50
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,153
    26-10-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 2,958
    26-10-2016, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,232
    24-10-2016, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
  37. Arben Duka -Lamtumire

    Hapur nga Etno3, 26-02-2015 18:23
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,509
    24-10-2016, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  38. AbsurdiAbstrakt!

    Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 02:56
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,256
    12-10-2016, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
  39. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

    Hapur nga the admiral, 01-05-2010 19:48
    29 Faqe
    1 2 3 ... 29
    • Pėrgjigje: 569
    • Lexime: 67,216
    27-08-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  40. Poezi kushtuar Nėnės.

    Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 04:09
    4 Faqe
    1 2 3 ... 4
    • Pėrgjigje: 71
    • Lexime: 254,491
    09-08-2016, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  41. Imazhe tė ralla-Fan Noli

    Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 03:56
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,408
    26-07-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
  42. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

    Hapur nga Bahri., 16-10-2013 15:09
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 36
    • Lexime: 9,322
    08-07-2016, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
  43. Poezia ime

    Hapur nga Brisil, 22-10-2013 11:50
    • Pėrgjigje: 8
    • Lexime: 5,008
    27-06-2016, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  44. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

    Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 15:02
    beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 3,298
    21-05-2016, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •