Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2444 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,292
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,291
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,007
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Simpatikja

  Hapur nga Seminarist, 17-05-2002 10:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,362
  17-05-2002, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Per ty...

  Hapur nga Seminarist, 10-06-2002 11:32
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,851
  22-06-2002, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. !!!

  Hapur nga macia_blu, 06-05-2003 21:29
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,344
  11-05-2003, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ǽnigmata/Griphoi/Scirpi/Riddle/Gjėza

  Hapur nga Diabolis, 30-10-2006 11:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 830
  27-12-2006, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 938
  15-12-2012, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. " A'- nR"

  Hapur nga macia_blu, 08-09-2002 14:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,926
  16-01-2003, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. " Drame dashurie "

  Hapur nga Letersia 76, 06-09-2002 17:53
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,088
  11-09-2002, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. " Drame dashurie "ose "Drama ime"

  Hapur nga Letersia 76, 05-08-2002 19:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,309
  06-08-2002, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Question " E ndiej ...?? "

  Hapur nga Letersia 76, 10-09-2002 20:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 491
  10-09-2002, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. " Eja,dashuri perseri !! "

  Hapur nga Letersia 76, 02-09-2002 17:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,164
  02-09-2002, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. " Emigrantes se dashur "

  Hapur nga Letersia 76, 23-09-2002 21:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 814
  23-09-2002, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. " Engjell dashurie "

  Hapur nga Letersia 76, 31-08-2002 16:56
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,186
  10-09-2002, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  03-07-2008, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Question " O zot c'mekat "

  Hapur nga Letersia 76, 20-09-2002 20:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 649
  23-09-2002, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. " Pritje e gjate enderrimesh "

  Hapur nga Letersia 76, 05-08-2002 19:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  05-08-2002, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post " Pritje e gjate enderrimesh "

  Hapur nga Letersia 76, 05-09-2002 18:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 863
  05-09-2002, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Question " Vdekja dhe une "

  Hapur nga Letersia 76, 09-09-2002 18:17
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,369
  10-09-2002, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. " Vetem nje jave jetova "

  Hapur nga Letersia 76, 01-09-2002 19:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 631
  02-09-2002, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. "666 vargje per pranveren "-diezar varg

  Hapur nga liliella, 18-12-2002 21:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,146
  28-12-2002, 00:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. "b'elinda"

  Hapur nga macia_blu, 19-12-2002 13:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,002
  19-12-2002, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 19. "bit poezia"

  Hapur nga che guevara, 21-05-2002 15:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,038
  29-05-2002, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 20. "Burri fantazem"

  Hapur nga Dreri, 26-08-2004 12:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,046
  26-08-2004, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "Chat"

  Hapur nga Dreri, 17-05-2003 01:07
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,580
  08-01-2004, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 22. "Dhurata e Zotit" Ylli M. Dilo

  Hapur nga busavata, 21-11-2010 21:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,792
  27-11-2010, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
 23. "Duke pire nje cigare"

  Hapur nga Djal i Merzitur, 02-05-2003 04:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 926
  07-05-2003, 01:53 Shko tek mesazhi i fundit
 24. "exit 124"

  Hapur nga Dreri, 17-11-2003 01:04
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,381
  18-11-2003, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. "FI"

  Hapur nga macia_blu, 21-06-2004 21:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,508
  22-09-2004, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 26. "Fuge"

  Hapur nga shpresa vranari, 07-11-2008 22:14
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,501
  02-03-2009, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 27. "Jame lindur qe te me vras dashuria"

  Hapur nga Djal i Merzitur, 03-05-2003 04:34
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 931
  09-05-2003, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. "Jehonė Anadrinie"

  Hapur nga Agim Metbala, 26-03-2008 19:11
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 25,875
  15-04-2011, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 29. "kaprolli i kapicove"

  Hapur nga macia_blu, 12-11-2002 02:14
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,507
  12-11-2002, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. "Kishtare"

  Hapur nga Rebele, 29-01-2005 02:08
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,130
  16-02-2005, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 31. "krisma e fjalės"

  Hapur nga Shaban Cakolli, 05-01-2013 14:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,866
  31-07-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. "ku therret qameti" Heneza.

  Hapur nga macia_blu, 08-08-2002 03:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,406
  11-08-2002, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 33. "Kumbulla pėrtej murit"

  Hapur nga Mau_kiko, 20-02-2010 18:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,904
  05-04-2012, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 34. "Le te mbetemi miq"

  Hapur nga Djal i Merzitur, 09-05-2003 02:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  09-05-2003, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
 35. "Lulishtja" e botes.

  Hapur nga DI_ANA, 02-06-2008 09:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,497
  03-07-2009, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 36. "Makth i dyfishtė"

  Hapur nga Nanushi, 25-01-2011 10:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 713
  26-01-2011, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 37. "maria" ime

  Hapur nga kulla, 06-08-2002 02:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,326
  14-11-2004, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. "marre(bardhe)zi

  Hapur nga Dreri, 18-04-2003 08:36
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,353
  23-04-2003, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 39. "Ne Mergim"

  Hapur nga Kryeplaku, 13-12-2002 15:50
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,556
  11-01-2003, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 40. "Nėna i Shkruan Djalit tė Saj nė Mėrgim"

  Hapur nga Fatrii, 16-12-2006 18:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,609
  04-09-2008, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 41. "njeriu"

  Hapur nga kulla, 07-03-2004 14:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 840
  09-03-2004, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 42. "no coment"

  Hapur nga Dreri, 16-08-2003 02:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,312
  25-08-2003, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
 43. "Pengu i Natės"

  Hapur nga Auloni, 20-04-2004 17:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 674
  20-04-2004, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 44. "Per Ty"... vajzen nga Shqiperia

  Hapur nga Kryeplaku, 23-09-2003 14:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 789
  24-09-2003, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 45. "Puthja me lot"

  Hapur nga Klevis2000, 22-11-2004 17:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,175
  27-11-2004, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
 46. "R-e" te forrta

  Hapur nga E.S.J.V., 27-08-2005 07:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 719
  27-08-2005, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Thumbs up "Rrofte Amerika"!

  Hapur nga Kryeplaku, 07-10-2003 08:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,446
  14-10-2003, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
 48. "Sa shume do doja"!

  Hapur nga Kryeplaku, 17-08-2003 12:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,060
  17-08-2003, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •