Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2443 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,290
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,554
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,273
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndihmė

  Hapur nga roni_s, 10-07-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 655
  27-09-2019, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Copėzė jete...

  Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 09:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 21,679
  24-09-2019, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 73,286
  07-05-2019, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Amarildo pregapuca

  Hapur nga Drilona2, 15-04-2019 13:11
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 800
  15-04-2019, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 00:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 781
  13-03-2019, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Fillim Romani

  Hapur nga Fawkey, 05-03-2019 13:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  05-03-2019, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 18:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 10,701
  27-02-2019, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Red and Black

  Hapur nga SFP115, 28-12-2018 13:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 401
  28-12-2018, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 07:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 5,787
  11-08-2018, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Peshq tė ngecur nė rrjetė

  Hapur nga Lazo, 12-07-2018 14:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  12-07-2018, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 09:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,628
  24-02-2018, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  31-01-2018, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 07:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 70,755
  23-01-2018, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 16:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 634
  07-01-2018, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 08:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 117,770
  30-12-2017, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 14:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 884
  24-11-2017, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 572
  20-11-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 08:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  20-11-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 563
  18-11-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 683
  16-10-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 16:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 690
  09-10-2017, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 23:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,343
  24-09-2017, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 08:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 837
  17-08-2017, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 16:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  04-08-2017, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 23,470
  05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 06:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 31,877
  17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,296
  01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 955
  01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,617
  09-03-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,010
  04-02-2017, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 07:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 16,738
  03-01-2017, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 10:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 13,952
  26-12-2016, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 11:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 8,540
  07-11-2016, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 783
  28-10-2016, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 936
  28-10-2016, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 837
  26-10-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,562
  26-10-2016, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,812
  24-10-2016, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,031
  24-10-2016, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 02:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 908
  12-10-2016, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 19:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 63,737
  27-08-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 04:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 230,358
  09-08-2016, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,050
  26-07-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 15:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,151
  08-07-2016, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 11:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,555
  27-06-2016, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 15:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,751
  21-05-2016, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,249
  27-03-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,873
  19-03-2016, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,206
  11-03-2016, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 09:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,864
  02-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •