Close
Faqja 5 prej 49 FillimFillim ... 3456715 ... FunditFundit
Duke renditur temat 201 deri 250 prej 2443 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,290
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,588
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,308
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Isha, jam dhe do tė jem

  Hapur nga Adem Berisha, 20-07-2008 08:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 11,075
  16-05-2012, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ikona tė thyera

  Hapur nga GeoF, 02-07-2008 18:06
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 10,136
  08-05-2012, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dy Mondėt e mi. Prill 2012.

  Hapur nga mondishall, 04-04-2012 13:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,498
  07-05-2012, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. vargje te Petro markos

  Hapur nga layla26, 08-04-2012 13:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,392
  29-04-2012, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ymer Elshani, poeti qė nuk vdes

  Hapur nga projekti21_dk, 16-04-2012 07:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  16-04-2012, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ndihme per Gjuhen Shqipe

  Hapur nga user010, 14-04-2012 20:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 696
  14-04-2012, 21:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rudina Xhunga

  Hapur nga Hek, 10-02-2004 12:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 12,488
  14-04-2012, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ndihmė!!

  Hapur nga Nevermind-03, 10-04-2012 14:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 798
  12-04-2012, 20:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Librat qė ju kanė bėrė tė qani?

  Hapur nga fighterme, 10-04-2012 18:28
  •  
  •  
 10. "Kumbulla pėrtej murit"

  Hapur nga Mau_kiko, 20-02-2010 17:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,853
  05-04-2012, 13:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 980
  05-04-2012, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kohė

  Hapur nga weird, 31-03-2012 06:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  31-03-2012, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Poezi nė anglisht dhe shqip

  Hapur nga layla26, 17-03-2012 13:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,576
  28-03-2012, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ndihme rreth Viktor Hugoit?

  Hapur nga KlaraPink, 24-03-2012 14:44
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 974
  25-03-2012, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Atė natė pritej tė ndodhte diēka...

  Hapur nga weird, 22-03-2012 03:18
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,234
  25-03-2012, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Vjersha pėr 7 marsin, Ditėn e Mėsuesve

  Hapur nga leo-leon, 16-02-2006 10:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 908,044
  23-03-2012, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. EMBELSHORE (Lirika tė zgjedhura)IRIKA TE ZGJEDHURA

  Hapur nga Jorgo Telo, 03-03-2012 03:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 1,661
  09-03-2012, 02:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Vallė jetoj kot?!...

  Hapur nga Agim Doēi, 31-08-2009 07:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 11,808
  03-03-2012, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Autobiografia e Nolit

  Hapur nga atger1, 26-02-2012 13:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  26-02-2012, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Poezi "rebele"

  Hapur nga busavata, 29-08-2009 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,621
  24-02-2012, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Irfan Cana: Krijime pėr Fėmijė (mosha10-15 vjeē)

  Hapur nga irfancana, 02-01-2012 05:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,296
  21-02-2012, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shen Valentini

  Hapur nga Agim Doēi, 13-02-2004 13:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,170
  17-02-2012, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Fjale dashurie

  Hapur nga endri998, 10-04-2003 11:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 69,599
  07-02-2012, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Edona Beqiri-Vellim veror

  Hapur nga Sea Melody, 27-08-2011 19:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 857
  06-02-2012, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thėrrime nga njė pėrplasje

  Hapur nga h75, 22-01-2012 15:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 691
  22-01-2012, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Gjenerali Ushtris se vdekur

  Hapur nga XIMI.NR1, 21-01-2012 16:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 986
  22-01-2012, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Irfan CANA:VJERSHA SATIRIKE

  Hapur nga irfancana, 10-01-2012 03:55
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,126
  10-01-2012, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Rėnia e Gjethit Ilir – Kujtim i Mjellmės

  Hapur nga drini_nė_TR, 04-03-2006 20:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,294
  08-01-2012, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Irfan Cana: Krijime Atdhetare

  Hapur nga irfancana, 03-01-2012 13:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,818
  05-01-2012, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Irfan Cana: "Buzėdjegurit e Lirisė"

  Hapur nga irfancana, 03-01-2012 13:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 1,698
  04-01-2012, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Romanet me te mira ne gjuhen Shqipe!!

  Hapur nga Sturmgewehr, 01-01-2012 12:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,555
  02-01-2012, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Shpirti ėshtė mbret

  Hapur nga Spleen1, 16-07-2008 08:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,908
  25-12-2011, 23:39 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Koleksion ndjenjash

  Hapur nga Ujmiri, 08-10-2006 19:58
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 163
  • Lexime: 19,860
  15-12-2011, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Fjalė tė Arta

  Hapur nga Xhenet.M.S., 27-02-2010 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 33,072
  14-12-2011, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Valėt e Gurrės

  Hapur nga Begzat Rrahmani, 11-12-2011 10:29
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,602
  11-12-2011, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ditėt e mia

  Hapur nga Alkimisti, 10-11-2011 17:46
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,361
  09-12-2011, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 36. A Ki Gjak A Ki Ujė

  Hapur nga ZANOR, 23-11-2011 03:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 465
  23-11-2011, 03:51 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ruleti i dashurisė - krijimtaria ime

  Hapur nga Nanushi, 26-05-2010 14:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 182
  • Lexime: 16,524
  18-11-2011, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Poezi gjysem ekstremiste per Dashurine

  Hapur nga astrotarot, 14-11-2011 03:28
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,087
  16-11-2011, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kerkoj njerzoren

  Hapur nga have, 16-11-2011 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 510
  16-11-2011, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Poezi Dashurie qe te bejne te....

  Hapur nga astrotarot, 14-11-2011 03:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 712
  14-11-2011, 03:23 Shko tek mesazhi i fundit
 41. S’tė pata njohur

  Hapur nga astrotarot, 11-11-2011 04:19
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 654
  11-11-2011, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Mitologji e puthjeve abstrakte

  Hapur nga astrotarot, 11-11-2011 03:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 557
  11-11-2011, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Poezi

  Hapur nga Deivi Taka, 13-01-2011 09:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,637
  07-11-2011, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Vetem pse nuk jeton?

  Hapur nga fara, 24-08-2010 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 3,493
  31-10-2011, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Dashuri Pranverore!

  Hapur nga DI_ANA, 22-04-2011 05:05
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 914
  02-10-2011, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 481
  02-10-2011, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Te dashurosh

  Hapur nga Vinjol, 18-08-2002 12:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,949
  30-09-2011, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Gjuha kocka s'ka e kocka thyen......

  Hapur nga augusta b, 24-04-2008 14:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,855
  18-09-2011, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 48. ese

  Hapur nga keis, 13-09-2011 08:38
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,346
  13-09-2011, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 5 prej 49 FillimFillim ... 3456715 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •