Close
Faqja 4 prej 49 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit
Duke renditur temat 151 deri 200 prej 2443 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,290
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,601
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,322
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,246
  31-03-2013, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Zhanret e libave qe preferoni te lexoni?

  Hapur nga fighterme, 14-01-2012 17:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 631
  24-03-2013, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shkrimar shqiptar te zhanrit horror

  Hapur nga kapllani, 17-03-2013 16:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  17-03-2013, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Irfan CANA: KRIJIMET E MIA PĖR FĖMIJĖT

  Hapur nga Irfan Cana, 27-11-2012 07:46
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 4,030
  11-03-2013, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nga puthjet, pėr puthjet, prej puthjeve: Eros i Marrė

  Hapur nga Elna Durrėsi, 08-02-2003 21:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 13,857
  10-03-2013, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Liridashsi

  Hapur nga liridashsi, 07-01-2013 05:47
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,572
  26-02-2013, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 17 shkurti

  Hapur nga Bahri Curri, 26-02-2013 03:47
  17.02.2008, kosova, poezi, shkurt, vjersha
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  26-02-2013, 03:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 557
  24-02-2013, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. = emni " nanė " nuk shuhet kurr..!

  Hapur nga Bahri., 24-02-2013 08:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 591
  24-02-2013, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. = rrespekt per zojat " nana "..?

  Hapur nga Bahri., 24-02-2013 05:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 581
  24-02-2013, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 781
  20-02-2013, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,118
  16-02-2013, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Loti i nje femije

  Hapur nga Agim Doēi, 20-01-2013 06:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 626
  21-01-2013, 02:14 Shko tek mesazhi i fundit
 10. POEZI "Dhe sė bashku dhe si vllazen"

  Hapur nga Donald Bezhani, 14-01-2013 06:01
  bashke si vllazen
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 463
  14-01-2013, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Red face Ndihmė nė ese

  Hapur nga genta-gm, 12-01-2013 08:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 470
  12-01-2013, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  06-01-2013, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. NGA PĖRMBLEDHJA “TOKĖ DARDANE” Shaban Cakolli

  Hapur nga Shaban Cakolli, 04-01-2013 12:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 1,411
  04-01-2013, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: Pėrkthyesi Prof. Nonda Varfi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 19:14
  •  
  •  
 14. MALLI PER NJE NENE TE PLAVES E GuCISE

  Hapur nga Agim Doēi, 17-12-2012 11:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 487
  17-12-2012, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Malli per nje nene te plaves e gicise

  Hapur nga Agim Doēi, 17-12-2012 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 408
  17-12-2012, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Homazh per Ēamerinė

  Hapur nga Agim Doēi, 08-10-2012 02:45
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,079
  16-12-2012, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 914
  15-12-2012, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Libra/Romane elektronike

  Hapur nga ilirjana-lili, 14-12-2012 21:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,992
  14-12-2012, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Vetem per ty...

  Hapur nga ALDI_POETI, 09-11-2008 11:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,626
  10-12-2012, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Toka ime

  Hapur nga Agim Doēi, 10-12-2012 08:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 576
  10-12-2012, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shekulli i milingonave

  Hapur nga RSHP, 26-11-2012 06:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,323
  09-12-2012, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dhe ti do tė ikėsh

  Hapur nga zhorzhi, 10-07-2007 07:04
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 3,794
  03-12-2012, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 22. ***100 Vjetori Pavarsisė nė Poezi***

  Hapur nga Ilirana, 11-11-2012 14:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,654
  29-11-2012, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  20-11-2012, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Intervista ime ne Chanel One

  Hapur nga mondishall, 15-11-2012 05:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 536
  17-11-2012, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Qytetit Tim Ku U Rrita...

  Hapur nga Agim Doēi, 05-11-2012 04:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 749
  06-11-2012, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Unė po ik!..

  Hapur nga Agim Doēi, 16-10-2012 07:07
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,118
  01-11-2012, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 645
  31-10-2012, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Do te rrezohem si dikur...

  Hapur nga Agim Doēi, 15-05-2006 10:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,040
  31-10-2012, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,049
  29-10-2012, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Smile 100 Vjet Shtet Shqiptar

  Hapur nga Hyrjana, 21-10-2012 06:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 16,382
  22-10-2012, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 634
  03-10-2012, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Per Shkodren... !

  Hapur nga Ana_E_Malit, 28-08-2012 06:35
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,033
  28-08-2012, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vajza e lumit

  Hapur nga Kreksi, 05-08-2012 08:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,168
  10-08-2012, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dashuria - kjo Fytyrė e Zotit

  Hapur nga Spleen1, 11-01-2007 23:43
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 25,007
  22-07-2012, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Bija e milionierit

  Hapur nga macia_blu, 17-07-2012 14:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 485
  17-07-2012, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Nėnė me prit kėtė verė...

  Hapur nga Ilirana, 16-06-2012 15:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 673
  16-07-2012, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 33. In Memoriam

  Hapur nga irfancana, 18-05-2012 14:42
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,181
  14-07-2012, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Post Fėmijėria e Humbur:

  Hapur nga Kryeplaku, 11-03-2004 16:44
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,886
  13-07-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kur kazmėn e ngulėn nė gjoks!!!

  Hapur nga ArushPeshkatari, 22-05-2012 20:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,140
  12-07-2012, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Zemra nuk bindet, i bindemi

  Hapur nga macia_blu, 03-07-2012 03:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 486
  03-07-2012, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Protagonizem

  Hapur nga nitROSHI, 03-09-2008 15:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 821
  03-07-2012, 01:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Poezi Tungjatjeta Kosovė!

  Hapur nga Andi Ballshi, 10-06-2012 10:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  10-06-2012, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ndjenja tė pa lexuara

  Hapur nga Era1, 31-05-2005 18:15
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 663
  • Lexime: 63,476
  19-05-2012, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 4 prej 49 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •