Close
Faqja 49 prej 49 FillimFillim ... 39474849
Duke renditur temat 2401 deri 2445 prej 2445 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 519
  • Postime: 8,349
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,929
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,768

  Postimi i Fundit:

 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,669
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 16,338
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Shperthimi i Vjoses

  Hapur nga ^VJOSA^, 16-05-2002 14:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,211
  16-05-2002, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Unhappy Harrim

  Hapur nga ^VJOSA^, 15-05-2002 15:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,710
  16-05-2002, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,085
  16-05-2002, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. sfera...

  Hapur nga macia_blu, 14-05-2002 17:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,242
  16-05-2002, 01:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Per nje person te vecante

  Hapur nga ^VJOSA^, 15-05-2002 23:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,397
  16-05-2002, 01:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nate...

  Hapur nga Acid_Burn, 14-05-2002 22:50
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,969
  15-05-2002, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dashuri e vrare

  Hapur nga elda, 14-05-2002 07:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,317
  15-05-2002, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Te dashurit tim.

  Hapur nga NIMFA101, 10-05-2002 10:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,348
  14-05-2002, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vargje te nje zemre qe nuk jeton me!!!

  Hapur nga ^VJOSA^, 14-05-2002 15:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,333
  14-05-2002, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Toka dhe njeriu

  Hapur nga FCSAWYER, 14-05-2002 18:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,530
  14-05-2002, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Atdheu

  Hapur nga FCSAWYER, 14-05-2002 18:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,235
  14-05-2002, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Guret

  Hapur nga deti_bajri, 10-05-2002 17:10
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,999
  13-05-2002, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Perlat e Kadarese

  Hapur nga Estella, 12-05-2002 20:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,371
  12-05-2002, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ngadal peshperis

  Hapur nga ^VJOSA^, 12-05-2002 14:31
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,461
  12-05-2002, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nga Denisa...

  Hapur nga Denisa, 08-05-2002 11:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,381
  12-05-2002, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
 15. O i mjeri Atdhe per ty

  Hapur nga Redi, 12-05-2002 10:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,143
  12-05-2002, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. E lenget

  Hapur nga Henri, 24-04-2002 18:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 5,893
  12-05-2002, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ende besoj keshtu

  Hapur nga macia_blu, 12-05-2002 02:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,213
  12-05-2002, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. kush? C'eshte?

  Hapur nga macia_blu, 11-05-2002 23:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,745
  12-05-2002, 00:17 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si dikur.....

  Hapur nga Acid_Burn, 10-05-2002 10:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,344
  11-05-2002, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
 20. certifikata e harrimit.

  Hapur nga macia_blu, 09-05-2002 21:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,504
  10-05-2002, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mall per ty......

  Hapur nga elda, 10-05-2002 10:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,286
  10-05-2002, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 22. ż dashur

  Hapur nga elda, 10-05-2002 07:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,899
  10-05-2002, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Per ty..

  Hapur nga elda, 08-05-2002 07:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,564
  10-05-2002, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ajo qe Ka Humbur

  Hapur nga Ani, 01-05-2002 23:42
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,928
  10-05-2002, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nervave

  Hapur nga Sokoli, 09-05-2002 19:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,821
  10-05-2002, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Reflekse poetike pas 11 shtatorit

  Hapur nga ILovePejaa, 09-05-2002 14:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,361
  09-05-2002, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Brohoritja e korbit.

  Hapur nga macia_blu, 07-05-2002 15:52
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,917
  09-05-2002, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Etje..........

  Hapur nga Estella, 09-05-2002 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,345
  09-05-2002, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pergjithmone

  Hapur nga Kshu_jam_un, 06-05-2002 21:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,363
  07-05-2002, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Do kete edhe te tjera

  Hapur nga deti_bajri, 05-05-2002 05:40
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,488
  05-05-2002, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Nja dy te shpejta

  Hapur nga nitROSHI, 24-04-2002 08:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,394
  04-05-2002, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ju lutem per ndihen...

  Hapur nga iliria e para, 04-05-2002 03:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,437
  04-05-2002, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Per veten time

  Hapur nga Loti i shpirtit, 03-05-2002 11:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,802
  03-05-2002, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pershendetje te shpejta

  Hapur nga Albioni, 01-05-2002 06:55
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,859
  02-05-2002, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,605
  01-05-2002, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kontrast

  Hapur nga Loti i shpirtit, 26-04-2002 18:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,770
  30-04-2002, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Per nje te panjohur

  Hapur nga kulla, 27-04-2002 21:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,045
  30-04-2002, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pa titull....

  Hapur nga ELEKTRA, 26-04-2002 19:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,715
  27-04-2002, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Question Ej njerez

  Hapur nga nitROSHI, 24-04-2002 05:38
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,960
  25-04-2002, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Fillimi

  Hapur nga boys_ashes, 24-04-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,474
  25-04-2002, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Kohet Pa Ty

  Hapur nga shigjeta, 21-04-2002 14:29
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,003
  25-04-2002, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Krijime tė Ben Albanit

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 22-04-2002 13:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,357
  24-04-2002, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Leter nga mergimi - Tropoja

  Hapur nga shigjeta, 20-04-2002 14:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,993
  20-04-2002, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Ne kerkim te dashurise (Heneza)

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 22:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,437
  18-04-2002, 22:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 49 prej 49 FillimFillim ... 39474849

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •