Close
Faqja 3 prej 49 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 2445 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 519
  • Postime: 8,352
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,929
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,768

  Postimi i Fundit:

 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,948
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 16,600
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sa e lehte eshte te jesh shkrimtar ?

  Hapur nga [Asteroid], 13-11-2012 20:52
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,759
  01-08-2014, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dua edhe une nje Nene.

  Hapur nga INDRITI, 29-12-2004 10:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 5,816
  31-07-2014, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "krisma e fjalės"

  Hapur nga Shaban Cakolli, 05-01-2013 13:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 4,986
  31-07-2014, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. me se fundmi...

  Hapur nga Xhuxhumaku, 25-07-2014 11:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,285
  30-07-2014, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,529
  26-07-2014, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Exclamation Urina e Zeusit!

  Hapur nga RSHP, 07-07-2014 05:48
  demokracia, urina, zeusi!
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,416
  07-07-2014, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ajo, vetėm ajo!

  Hapur nga mondishall, 08-10-2009 02:25
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 302
  • Lexime: 33,303
  21-06-2014, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kohė ēalamane

  Hapur nga mondishall, 28-12-2009 07:04
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 372
  • Lexime: 40,067
  21-06-2014, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Trishtimi i asaj nate

  Hapur nga ElPhaba, 15-06-2014 19:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,212
  17-06-2014, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Poezi dhe ese pėr dėshmorėt e lirisė

  Hapur nga Hotlani, 24-05-2014 15:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 90,429
  07-06-2014, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Inkadishence

  Hapur nga ajzberg, 19-08-2012 16:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,839
  24-05-2014, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,395
  17-05-2014, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Hapa ne gjysem shtize

  Hapur nga EXODUS, 10-01-2013 23:20
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,089
  15-04-2014, 22:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Leonard Seiti.

  Hapur nga Gentian_gr, 19-05-2013 15:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,389
  11-04-2014, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,045
  10-04-2014, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Post Vijnė ujqėrit mama!

  Hapur nga Donald Bezhani, 25-02-2014 13:39
  vijnė ujqėrit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  25-02-2014, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Labirinte krijuese apo paragjykim?

  Hapur nga Elian70, 22-02-2014 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 874
  22-02-2014, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Faik Ismajli

  Hapur nga biligoa, 11-12-2007 19:51
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,041
  07-02-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė keqen e Diktatorit!

  Hapur nga RSHP, 07-02-2014 09:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  07-02-2014, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Stina e dimrit

  Hapur nga Hotlani, 21-12-2013 14:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 60,106
  22-12-2013, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Poezi pa titull: Shqip dhe Anglisht...

  Hapur nga Maqellarjot, 19-11-2013 13:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,540
  04-12-2013, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,101
  26-11-2013, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Jeta

  Hapur nga tetovarja87, 30-11-2009 12:33
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 437
  • Lexime: 47,112
  22-11-2013, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kater vargje

  Hapur nga Agim Doēi, 29-10-2013 07:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,100
  08-11-2013, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lulet e majit per ty

  Hapur nga KUJTIM CAMI, 08-11-2008 12:39
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 34,586
  27-10-2013, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Eda qe vdiq ne rini

  Hapur nga Ardita Gokaj, 26-10-2013 05:40
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,378
  26-10-2013, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Rraca Shqiptare

  Hapur nga mitjuk, 20-10-2013 18:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  20-10-2013, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Krijimet e mia

  Hapur nga Poeti, 11-10-2010 06:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 8,637
  08-10-2013, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,246
  24-09-2013, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Hedh vargjet e ditės se ikur ....!

  Hapur nga brunilda_it, 08-10-2009 09:01
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 238
  • Lexime: 31,584
  17-09-2013, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ju flet fjala pusht!

  Hapur nga RSHP, 06-09-2013 20:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,331
  06-09-2013, 20:03 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dedikim te pa arrtishmes.....

  Hapur nga Agim Doēi, 20-05-2013 07:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,525
  06-09-2013, 07:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,961
  26-08-2013, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Qeni i Kadarese

  Hapur nga RSHP, 23-08-2013 09:30
  bilbili, diktatura, kadareja, qeni
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,789
  23-08-2013, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Zbuluesja e strehimoreve tė fatit-Vera Isaku.

  Hapur nga abica, 19-08-2013 08:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,825
  19-08-2013, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Requiem

  Hapur nga Agim Doēi, 29-07-2013 07:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,821
  12-08-2013, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,865
  30-07-2013, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,925
  28-07-2013, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Andon zako cajupi greku dhe shqipetari

  Hapur nga mitjuk, 23-07-2013 08:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,195
  24-07-2013, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Qielli i syve tanė - Krijimet e mia

  Hapur nga Tipiku, 10-02-2008 05:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 15,028
  21-07-2013, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Njė poezi pėr tė dashurin e zemrės..!!

  Hapur nga new girl, 23-10-2008 13:50
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 186,731
  17-07-2013, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Edhe kur kujtesa

  Hapur nga ShqS, 11-07-2013 00:50
  ismail kadare, kujtesa, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 771
  11-07-2013, 00:50 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Poezi pa fund

  Hapur nga gloreta, 09-10-2009 14:37
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 105,328
  22-06-2013, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. High Albania-Edith Durham

  Hapur nga kallajxhi, 17-06-2013 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 699
  17-06-2013, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Zogjve dhe poetėve

  Hapur nga Kryeplaku, 15-06-2013 21:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 914
  15-06-2013, 21:47 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Tregim: DASHURIA NĖ RECESION

  Hapur nga Kryeplaku, 12-06-2013 15:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,308
  12-06-2013, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Fragmente interesante librash

  Hapur nga FierAkja143, 02-09-2004 01:11
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 34,512
  08-06-2013, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pantallonat e ballkanasve!

  Hapur nga RSHP, 30-05-2013 18:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 854
  30-05-2013, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pasqyra e holandezit dhe pasqyra e shqiptarit

  Hapur nga RSHP, 23-05-2013 09:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  23-05-2013, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Arrow Ditari i Ndjenjave

  Hapur nga timo_88, 18-04-2013 11:30
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,815
  15-05-2013, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 49 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •