Close
Faqja 2 prej 49 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 2444 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,292
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,765
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,532
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,235
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,202
  19-03-2016, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,473
  11-03-2016, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 10:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,142
  02-03-2016, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. jeta

  Hapur nga igem, 23-02-2016 15:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,072
  23-02-2016, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Perla tė shkėputura poetike

  Hapur nga Kabasilla, 24-12-2015 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,177
  24-12-2015, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Flete nga ditari i nje prostitute

  Hapur nga whisper, 27-12-2004 11:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 22,349
  09-12-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cikėl me poezi nga Moikom Zeqo

  Hapur nga BARAT, 11-11-2015 12:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,535
  11-11-2015, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tregtar Flamujsh - Ernest Koliqi

  Hapur nga Riku Verri, 06-11-2015 08:55
  pdf
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,595
  06-11-2015, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,188
  20-10-2015, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cili eshte libri juaj i preferuar?

  Hapur nga CRO, 14-07-2014 12:51
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,286
  11-10-2015, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,386
  13-09-2015, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hymni Arvanitas

  Hapur nga Darius, 26-08-2015 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,257
  26-08-2015, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Poezi dashurie

  Hapur nga DI_ANA, 16-05-2007 10:03
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 44,028
  26-08-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Disa poezi te tjera

  Hapur nga armandovranari, 16-12-2002 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,059
  21-08-2015, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Njė minierė nė qiell

  Hapur nga h75, 22-07-2015 03:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,184
  22-07-2015, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,984
  20-07-2015, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pse tė desha aq shumė?

  Hapur nga e panjohura, 10-04-2007 09:40
  43 Faqe
  1 2 3 ... 43
  • Pėrgjigje: 842
  • Lexime: 100,152
  14-07-2015, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 14. UNE dhe TI

  Hapur nga ladiladi, 14-07-2015 05:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,140
  14-07-2015, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Top Romanet Shqiptare

  Hapur nga Popo une, 05-07-2015 20:46
  top romanet shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,004
  05-07-2015, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pallati X

  Hapur nga Besim_B, 12-11-2002 14:13
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 527
  • Lexime: 66,126
  30-06-2015, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mehmet Kraja , romani " Selvite e Tivarit "

  Hapur nga fatlumf, 26-06-2015 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 960
  26-06-2015, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Romani im i ri, "Facebook - koobecaF".

  Hapur nga mondishall, 15-05-2012 02:24
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,205
  03-06-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krijimet e mia

  Hapur nga Bahri., 23-02-2013 10:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 15,447
  15-05-2015, 09:43 Shko tek mesazhi i fundit
 20. ju lutem m ndihmoni

  Hapur nga atsok, 29-03-2015 10:04
  ese
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,067
  29-03-2015, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. kush me ndihmon me nj ese ju lutem

  Hapur nga atsok, 26-03-2015 16:23
  ese
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 974
  26-03-2015, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fragmente nė kėto momente...

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 12:57
  fragmente, mendime interesante
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,708
  28-02-2015, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,039
  08-02-2015, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dedikuar ty qė s'do t'i lexosh kurrė...

  Hapur nga Teddy, 24-01-2006 22:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,637
  27-01-2015, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nje liste librash (romane)

  Hapur nga symela, 07-01-2015 17:48
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,928
  27-01-2015, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ah,moj IPERI e dashur.

  Hapur nga ladiladi, 08-12-2014 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,095
  08-12-2014, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 26. krenar qe jam SHqiptar

  Hapur nga ladiladi, 29-11-2014 11:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,087
  29-11-2014, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mengjeset ne kafe Rostand - Ismail Kadare

  Hapur nga semiku, 18-11-2014 20:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,028
  18-11-2014, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Prevezani Abedin Pasha Dino

  Hapur nga abica, 10-11-2014 20:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,096
  10-11-2014, 20:16 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Aj llav letėrsi!

  Hapur nga Elian70, 24-08-2014 15:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,092
  18-10-2014, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Bipolar

  Hapur nga Lit, 24-05-2004 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,173
  24-09-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Post Misioni Sekret - Muharrem Blakaj

  Hapur nga The Helper, 22-09-2014 16:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,237
  22-09-2014, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Dy Mondėt e mi

  Hapur nga mondishall, 26-07-2013 04:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 6,176
  13-09-2014, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Post Kulla dykateshe - Kim Mehmeti

  Hapur nga The Helper, 10-09-2014 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,584
  10-09-2014, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,731
  02-09-2014, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Mos e thinjni mallin......!

  Hapur nga riza2008, 04-01-2011 13:57
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 537
  • Lexime: 50,381
  28-08-2014, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Zėrat e ējerrė

  Hapur nga riza2008, 28-12-2009 13:37
  30 Faqe
  1 2 3 ... 30
  • Pėrgjigje: 582
  • Lexime: 55,891
  28-08-2014, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Nuk i trėmbem natės

  Hapur nga riza2008, 28-05-2008 17:56
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 664
  • Lexime: 71,051
  28-08-2014, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Nė udhėt e dhimbjes jetoj

  Hapur nga riza2008, 18-01-2009 08:10
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 307
  • Lexime: 40,631
  28-08-2014, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ma thoni njė fjalė..

  Hapur nga riza2008, 02-07-2008 11:26
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 438
  • Lexime: 51,991
  28-08-2014, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. "Tė krihem nė sytė e tu"

  Hapur nga riza2008, 25-07-2009 07:40
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 651
  • Lexime: 58,440
  28-08-2014, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
 40. koha e maskarenjve ka ardhur ne Hallvani

  Hapur nga Agim Doēi, 24-08-2014 18:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  24-08-2014, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,293
  21-08-2014, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 957
  21-08-2014, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,307
  19-08-2014, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Sa e lehte eshte te jesh shkrimtar ?

  Hapur nga [Asteroid], 13-11-2012 21:52
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,612
  01-08-2014, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 49 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •