Close
Faqja 13 prej 49 FillimFillim ... 3111213141523 ... FunditFundit
Duke renditur temat 601 deri 650 prej 2443 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,290
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,588
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,308
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kasata

  Hapur nga ajzberg, 18-05-2008 04:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,064
  18-05-2008, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lamtumirė mos thuaj!

  Hapur nga Loti i shpirtit, 08-05-2002 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 6,896
  15-05-2008, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga e para

  Hapur nga nitROSHI, 19-03-2008 20:16
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,469
  15-05-2008, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Poezit e mia!!

  Hapur nga Crazy_Girl, 08-03-2005 19:38
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,311
  13-05-2008, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Skicat e Agim Metbalės

  Hapur nga Agim Metbala, 07-05-2008 17:13
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,039
  12-05-2008, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sh-Lodhja ime

  Hapur nga mondishall, 20-10-2007 01:10
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 12,981
  08-05-2008, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dialog ndjenjash e ėndrrash

  Hapur nga Fiori, 07-05-2008 14:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  07-05-2008, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Himni Bashkimit

  Hapur nga Agim Doēi, 07-05-2008 03:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 922
  07-05-2008, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Peme shitesi

  Hapur nga ajzberg, 03-05-2008 08:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 865
  03-05-2008, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pylli i muzave

  Hapur nga flakakull, 30-10-2007 12:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 738
  03-05-2008, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Rrefim shokues

  Hapur nga Syku, 26-04-2008 10:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,166
  27-04-2008, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. E tashmja kjo, po neser

  Hapur nga AVataj, 26-04-2008 13:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 674
  26-04-2008, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kush jam une.........

  Hapur nga Agim Doēi, 21-04-2008 18:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 634
  21-04-2008, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Begzat Rrahmani : Coptim Nate

  Hapur nga gjakushi, 10-04-2008 17:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 3,812
  19-04-2008, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. A thue asht e vėrtetė?!...

  Hapur nga Agim Doēi, 17-04-2008 05:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 881
  18-04-2008, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Hymni Shqiptarve Ne Maqedoni

  Hapur nga Agim Doēi, 16-04-2008 03:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 959
  16-04-2008, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. [Ndihme]-Ernest Koliqi

  Hapur nga arsela, 14-04-2008 13:34
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,242
  14-04-2008, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pikėllim, mos e lėr nė vetmi lumturinė

  Hapur nga RSHP, 10-04-2008 17:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 569
  10-04-2008, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Dhurate Perendise

  Hapur nga Agim Doēi, 08-04-2008 10:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 943
  09-04-2008, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ndihmė pėr tė gjetur njė titull

  Hapur nga marin333, 03-04-2008 12:17
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,311
  05-04-2008, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Prova

  Hapur nga ajzberg, 19-01-2008 11:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,488
  03-04-2008, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nje grua dhe nje burre

  Hapur nga ajzberg, 02-04-2008 20:20
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 911
  02-04-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Rrefimi i nje prostitute...

  Hapur nga Agim Doēi, 31-03-2008 09:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,228
  31-03-2008, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Me dhemb Gerdeci ne trup

  Hapur nga Palma, 16-03-2008 16:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 3,408
  31-03-2008, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Motivi i jetės

  Hapur nga Agim Doēi, 13-02-2008 05:12
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,862
  29-03-2008, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Me presh nė dorė.

  Hapur nga xixa1956, 26-03-2008 06:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 947
  26-03-2008, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Poetėt ditėn e Martė

  Hapur nga Agim Doēi, 22-01-2008 07:44
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 841
  25-03-2008, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Proza tė shkurtra

  Hapur nga Palma, 23-03-2008 18:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,753
  23-03-2008, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pathos.

  Hapur nga Syku, 10-12-2007 07:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,104
  23-03-2008, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 30. "te varri i kajmekamit"

  Hapur nga Flori_d, 16-03-2008 19:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 923
  21-03-2008, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Engjelli

  Hapur nga nitROSHI, 11-03-2008 20:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,598
  12-03-2008, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Mė erdhi nė endėrr!....

  Hapur nga Agim Doēi, 13-02-2008 05:08
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,570
  11-03-2008, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kjo poezi ėshtė shkruar nga njė adoleshente

  Hapur nga MaDaBeR, 08-03-2008 09:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,630
  09-03-2008, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Arna

  Hapur nga Xhuxhumaku, 01-03-2008 21:50
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,542
  08-03-2008, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 35. T'i Kendojme Dashurise

  Hapur nga Agim Doēi, 05-03-2008 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  05-03-2008, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Hamalli

  Hapur nga ajzberg, 29-02-2008 11:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,483
  02-03-2008, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Disa vargje pėr Kosovėn e pavarur !

  Hapur nga ALBA, 16-02-2008 17:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 41,245
  29-02-2008, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Bicikleta

  Hapur nga ajzberg, 29-02-2008 14:33
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,043
  29-02-2008, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Mos mė harroni

  Hapur nga Agim Doēi, 12-02-2008 10:41
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,558
  28-02-2008, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Bijė sime, Gita

  Hapur nga Agim Doēi, 12-02-2008 11:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 914
  20-02-2008, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pavarsisht se ē'thonė !

  Hapur nga Pratolini, 19-02-2008 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 660
  19-02-2008, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Ruajini celesat e prangave

  Hapur nga RSHP, 18-02-2008 12:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 609
  18-02-2008, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,001
  17-02-2008, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Fija e hollė

  Hapur nga Kryeplaku, 14-02-2008 13:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 887
  16-02-2008, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 44. I lindur e i zhvarrosur nėn njė pemė Naimiane!

  Hapur nga adidu, 22-06-2007 19:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,301
  16-02-2008, 02:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 962
  15-02-2008, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Pėshpėrimė

  Hapur nga Pratolini, 13-02-2008 11:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,095
  14-02-2008, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Kėndi Letrar

  Hapur nga Fiori, 21-02-2005 01:23
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,021
  14-02-2008, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  10-02-2008, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Romani im "Deti pa dallgė"

  Hapur nga RSHP, 20-01-2008 14:26
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,627
  08-02-2008, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 13 prej 49 FillimFillim ... 3111213141523 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •