Close
Faqja 11 prej 49 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 2445 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 519
  • Postime: 8,349
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,929
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,768

  Postimi i Fundit:

 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,669
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 16,338
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Njė kal i ēuditshėm

  Hapur nga SkenderRusi, 03-02-2009 14:24
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,328
  06-02-2009, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. My Beat Poetry

  Hapur nga ABSOLUTE, 02-07-2008 03:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,348
  03-02-2009, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Mos qaj poet

  Hapur nga gijon gijon, 14-12-2008 23:54
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,696
  29-01-2009, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lahuta e malesise

  Hapur nga optimus.prime, 28-01-2009 15:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,882
  28-01-2009, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Poema e dhimbjes

  Hapur nga Agim Doēi, 23-01-2009 07:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,000
  26-01-2009, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Vetmija....

  Hapur nga Agim Doēi, 16-01-2009 05:21
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,574
  26-01-2009, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pragu...

  Hapur nga M_u_Z_a, 13-01-2009 08:39
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,199
  24-01-2009, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Zemerimi i Henes

  Hapur nga gijon gijon, 17-12-2008 17:43
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,836
  23-01-2009, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,548
  20-01-2009, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Mė tej…

  Hapur nga mondishall, 19-09-2008 15:47
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 9,600
  18-01-2009, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sidomos

  Hapur nga SkenderRusi, 21-07-2006 10:46
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,667
  17-01-2009, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dashuri e dashurive

  Hapur nga Agim Doēi, 26-09-2008 08:06
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,942
  14-01-2009, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Krijimet e mia

  Hapur nga hazir, 11-01-2009 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 791
  11-01-2009, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sweet... wild... love

  Hapur nga land, 08-01-2009 14:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,047
  08-01-2009, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Monolog nė Mesnatė

  Hapur nga Mesnata, 14-12-2004 19:21
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,955
  07-01-2009, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. E bukura e shpirtit tim

  Hapur nga hazir, 06-01-2009 07:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,382
  07-01-2009, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tregime nga M_u_Z_a

  Hapur nga M_u_Z_a, 07-05-2008 08:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 12,528
  06-01-2009, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. In Memoriam

  Hapur nga ZANOR, 31-12-2008 00:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  31-12-2008, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Miniatura Poetike - Ferit Ramadani

  Hapur nga gjakushi, 30-12-2008 17:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,291
  30-12-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Poezite e mia

  Hapur nga Poetesha, 16-10-2008 18:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 9,040
  28-12-2008, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Poezi nga zemra.

  Hapur nga Alketa, 13-01-2003 07:37
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,363
  26-12-2008, 03:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Zemer

  Hapur nga Vinjol, 23-12-2008 10:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,169
  23-12-2008, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Libri qė po lexoni ose do tė sugjeronit...

  Hapur nga Nuska, 28-09-2002 15:53
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 731
  • Lexime: 95,557
  23-12-2008, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Putheni hajdutin e pushkės!

  Hapur nga RSHP, 11-12-2008 18:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,322
  21-12-2008, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ajo e qeshur e tille

  Hapur nga daniel00, 20-12-2008 05:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,190
  20-12-2008, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Anija e dashurise- Ebook falas

  Hapur nga Erisel76, 18-12-2008 15:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  18-12-2008, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Cool Fabula

  Hapur nga Diabolis, 14-06-2004 13:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 26,490
  18-12-2008, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pianeci

  Hapur nga ajzberg, 17-12-2008 08:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,218
  17-12-2008, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nė pazarin e personazheve

  Hapur nga macia_blu, 18-09-2007 21:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 9,468
  16-12-2008, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kole Kepi (Pordha): tregim

  Hapur nga macia_blu, 30-11-2008 22:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,226
  16-12-2008, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Rock Cafe blues

  Hapur nga desaparacidos, 08-12-2008 07:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  08-12-2008, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mos mė fal, Poezi!!!

  Hapur nga mondishall, 13-11-2008 09:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,568
  06-12-2008, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Endacak i dashurise

  Hapur nga SaS, 01-12-2008 21:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,365
  03-12-2008, 05:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dhuna Mbi Drejtesine

  Hapur nga hajla, 16-03-2006 14:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,618
  02-12-2008, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Rubaira

  Hapur nga Diabolis, 06-08-2007 10:32
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,101
  26-11-2008, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 35. S'ka shtet

  Hapur nga Pratolini, 24-10-2008 15:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,424
  25-11-2008, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Bote brenda kutise

  Hapur nga Pratolini, 23-11-2008 18:11
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,521
  24-11-2008, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Urime Dita E Flamurit Dhe Adem Jasharit!

  Hapur nga ZANOR, 20-11-2008 16:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,384
  20-11-2008, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ku Poshkon Atdheu Im?!...

  Hapur nga Agim Doēi, 17-11-2008 08:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,304
  17-11-2008, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 39. 28 nėntori 2008 - daim hiseni

  Hapur nga urtesia, 15-11-2008 17:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,939
  15-11-2008, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Poezi tė mbrujtura me mjaltin jetėsor.

  Hapur nga Kallmeti, 14-11-2008 10:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,731
  14-11-2008, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Enigmat

  Hapur nga Agim Metbala, 30-03-2008 05:17
  200 Faqe
  1 2 3 ... 200
  • Pėrgjigje: 3,990
  • Lexime: 356,292
  09-11-2008, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Larg

  Hapur nga Loti i shpirtit, 19-05-2002 15:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,209
  06-11-2008, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,738
  27-10-2008, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Ju lutem me ndihmoni!!!

  Hapur nga ededed, 26-10-2008 11:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,871
  27-10-2008, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Poeti i mbytur...

  Hapur nga Agim Doēi, 12-08-2008 05:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,373
  21-10-2008, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Poezia " Kunorėzimi i Kosovės "

  Hapur nga Poetesha, 17-10-2008 14:27
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,019
  19-10-2008, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Antika Diapolike

  Hapur nga Diabolis, 12-07-2006 12:08
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,155
  17-10-2008, 13:01 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Kokėkrisuri nė Poezi

  Hapur nga Agim Doēi, 09-10-2008 07:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,225
  09-10-2008, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Pa titull

  Hapur nga Palma, 25-01-2008 13:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,685
  05-10-2008, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 49 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •