Close
Faqja 11 prej 49 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 2444 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,292
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,308
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,018
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. My Beat Poetry

  Hapur nga ABSOLUTE, 02-07-2008 04:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,222
  03-02-2009, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mos qaj poet

  Hapur nga gijon gijon, 15-12-2008 00:54
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,410
  29-01-2009, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lahuta e malesise

  Hapur nga optimus.prime, 28-01-2009 16:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,783
  28-01-2009, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Poema e dhimbjes

  Hapur nga Agim Doēi, 23-01-2009 08:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,841
  26-01-2009, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vetmija....

  Hapur nga Agim Doēi, 16-01-2009 06:21
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,180
  26-01-2009, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pragu...

  Hapur nga M_u_Z_a, 13-01-2009 09:39
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,951
  24-01-2009, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Zemerimi i Henes

  Hapur nga gijon gijon, 17-12-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,641
  23-01-2009, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,448
  20-01-2009, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Mė tej…

  Hapur nga mondishall, 19-09-2008 16:47
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 8,709
  18-01-2009, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sidomos

  Hapur nga SkenderRusi, 21-07-2006 11:46
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,466
  17-01-2009, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dashuri e dashurive

  Hapur nga Agim Doēi, 26-09-2008 09:06
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,773
  14-01-2009, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Krijimet e mia

  Hapur nga hazir, 11-01-2009 16:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 685
  11-01-2009, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sweet... wild... love

  Hapur nga land, 08-01-2009 15:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 935
  08-01-2009, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Monolog nė Mesnatė

  Hapur nga Mesnata, 14-12-2004 20:21
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,474
  07-01-2009, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 14. E bukura e shpirtit tim

  Hapur nga hazir, 06-01-2009 08:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,231
  07-01-2009, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tregime nga M_u_Z_a

  Hapur nga M_u_Z_a, 07-05-2008 09:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 11,843
  06-01-2009, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. In Memoriam

  Hapur nga ZANOR, 31-12-2008 01:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  31-12-2008, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Miniatura Poetike - Ferit Ramadani

  Hapur nga gjakushi, 30-12-2008 18:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,598
  30-12-2008, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Poezite e mia

  Hapur nga Poetesha, 16-10-2008 19:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,441
  28-12-2008, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Poezi nga zemra.

  Hapur nga Alketa, 13-01-2003 08:37
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,139
  26-12-2008, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Zemer

  Hapur nga Vinjol, 23-12-2008 11:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,037
  23-12-2008, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Libri qė po lexoni ose do tė sugjeronit...

  Hapur nga Nuska, 28-09-2002 16:53
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 731
  • Lexime: 93,334
  23-12-2008, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Putheni hajdutin e pushkės!

  Hapur nga RSHP, 11-12-2008 19:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,158
  21-12-2008, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ajo e qeshur e tille

  Hapur nga daniel00, 20-12-2008 06:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,097
  20-12-2008, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Anija e dashurise- Ebook falas

  Hapur nga Erisel76, 18-12-2008 16:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 788
  18-12-2008, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Cool Fabula

  Hapur nga Diabolis, 14-06-2004 14:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 25,581
  18-12-2008, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pianeci

  Hapur nga ajzberg, 17-12-2008 09:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,105
  17-12-2008, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Nė pazarin e personazheve

  Hapur nga macia_blu, 18-09-2007 22:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 8,582
  16-12-2008, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kole Kepi (Pordha): tregim

  Hapur nga macia_blu, 30-11-2008 23:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,071
  16-12-2008, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Rock Cafe blues

  Hapur nga desaparacidos, 08-12-2008 08:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 707
  08-12-2008, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mos mė fal, Poezi!!!

  Hapur nga mondishall, 13-11-2008 10:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,387
  06-12-2008, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Endacak i dashurise

  Hapur nga SaS, 01-12-2008 22:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,249
  03-12-2008, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Dhuna Mbi Drejtesine

  Hapur nga hajla, 16-03-2006 15:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,456
  02-12-2008, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Rubaira

  Hapur nga Diabolis, 06-08-2007 11:32
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,881
  26-11-2008, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 34. S'ka shtet

  Hapur nga Pratolini, 24-10-2008 16:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,291
  25-11-2008, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Bote brenda kutise

  Hapur nga Pratolini, 23-11-2008 19:11
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,342
  24-11-2008, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Urime Dita E Flamurit Dhe Adem Jasharit!

  Hapur nga ZANOR, 20-11-2008 17:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,271
  20-11-2008, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ku Poshkon Atdheu Im?!...

  Hapur nga Agim Doēi, 17-11-2008 09:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,160
  17-11-2008, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 38. 28 nėntori 2008 - daim hiseni

  Hapur nga urtesia, 15-11-2008 18:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,827
  15-11-2008, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Poezi tė mbrujtura me mjaltin jetėsor.

  Hapur nga Kallmeti, 14-11-2008 11:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,558
  14-11-2008, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Enigmat

  Hapur nga Agim Metbala, 30-03-2008 06:17
  200 Faqe
  1 2 3 ... 200
  • Pėrgjigje: 3,990
  • Lexime: 347,855
  09-11-2008, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Larg

  Hapur nga Loti i shpirtit, 19-05-2002 16:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,591
  06-11-2008, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,542
  27-10-2008, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Ju lutem me ndihmoni!!!

  Hapur nga ededed, 26-10-2008 12:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,700
  27-10-2008, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Poeti i mbytur...

  Hapur nga Agim Doēi, 12-08-2008 06:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,005
  21-10-2008, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Poezia " Kunorėzimi i Kosovės "

  Hapur nga Poetesha, 17-10-2008 15:27
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,798
  19-10-2008, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Antika Diapolike

  Hapur nga Diabolis, 12-07-2006 13:08
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,976
  17-10-2008, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Kokėkrisuri nė Poezi

  Hapur nga Agim Doēi, 09-10-2008 08:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,108
  09-10-2008, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Pa titull

  Hapur nga Palma, 25-01-2008 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,375
  05-10-2008, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Krijime nga une...

  Hapur nga trim1, 03-10-2008 17:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  03-10-2008, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 49 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •