Close
Faqja 3 prej 49 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 2444 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,274
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,291
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 508
  • Postime: 16,764
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,946
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,679
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Dua edhe une nje Nene.

  Hapur nga INDRITI, 29-12-2004 11:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 5,266
  31-07-2014, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "krisma e fjalės"

  Hapur nga Shaban Cakolli, 05-01-2013 14:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,828
  31-07-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. me se fundmi...

  Hapur nga Xhuxhumaku, 25-07-2014 12:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,155
  30-07-2014, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,372
  26-07-2014, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Urina e Zeusit!

  Hapur nga RSHP, 07-07-2014 06:48
  demokracia, urina, zeusi!
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,281
  07-07-2014, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ajo, vetėm ajo!

  Hapur nga mondishall, 08-10-2009 03:25
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 302
  • Lexime: 30,426
  21-06-2014, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kohė ēalamane

  Hapur nga mondishall, 28-12-2009 08:04
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 372
  • Lexime: 36,665
  21-06-2014, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Trishtimi i asaj nate

  Hapur nga ElPhaba, 15-06-2014 20:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,033
  17-06-2014, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Poezi dhe ese pėr dėshmorėt e lirisė

  Hapur nga Hotlani, 24-05-2014 16:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 74,907
  07-06-2014, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Inkadishence

  Hapur nga ajzberg, 19-08-2012 17:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,446
  24-05-2014, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,252
  17-05-2014, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Hapa ne gjysem shtize

  Hapur nga EXODUS, 11-01-2013 00:20
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,738
  15-04-2014, 23:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Leonard Seiti.

  Hapur nga Gentian_gr, 19-05-2013 16:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,065
  11-04-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 913
  10-04-2014, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Vijnė ujqėrit mama!

  Hapur nga Donald Bezhani, 25-02-2014 14:39
  vijnė ujqėrit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 913
  25-02-2014, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Labirinte krijuese apo paragjykim?

  Hapur nga Elian70, 22-02-2014 07:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  22-02-2014, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Faik Ismajli

  Hapur nga biligoa, 11-12-2007 20:51
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,601
  07-02-2014, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tė keqen e Diktatorit!

  Hapur nga RSHP, 07-02-2014 10:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,060
  07-02-2014, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Stina e dimrit

  Hapur nga Hotlani, 21-12-2013 15:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 56,907
  22-12-2013, 13:37 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Poezi pa titull: Shqip dhe Anglisht...

  Hapur nga Maqellarjot, 19-11-2013 14:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,321
  04-12-2013, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 977
  26-11-2013, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Jeta

  Hapur nga tetovarja87, 30-11-2009 13:33
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 437
  • Lexime: 43,041
  22-11-2013, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kater vargje

  Hapur nga Agim Doēi, 29-10-2013 08:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 964
  08-11-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lulet e majit per ty

  Hapur nga KUJTIM CAMI, 08-11-2008 13:39
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 32,933
  27-10-2013, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Eda qe vdiq ne rini

  Hapur nga Ardita Gokaj, 26-10-2013 06:40
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,204
  26-10-2013, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Rraca Shqiptare

  Hapur nga mitjuk, 20-10-2013 19:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 629
  20-10-2013, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Krijimet e mia

  Hapur nga Poeti, 11-10-2010 07:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 7,634
  08-10-2013, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,118
  24-09-2013, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Hedh vargjet e ditės se ikur ....!

  Hapur nga brunilda_it, 08-10-2009 10:01
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 238
  • Lexime: 27,160
  17-09-2013, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ju flet fjala pusht!

  Hapur nga RSHP, 06-09-2013 21:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,185
  06-09-2013, 21:03 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dedikim te pa arrtishmes.....

  Hapur nga Agim Doēi, 20-05-2013 08:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,105
  06-09-2013, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,772
  26-08-2013, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Qeni i Kadarese

  Hapur nga RSHP, 23-08-2013 10:30
  bilbili, diktatura, kadareja, qeni
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,653
  23-08-2013, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Zbuluesja e strehimoreve tė fatit-Vera Isaku.

  Hapur nga abica, 19-08-2013 09:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,698
  19-08-2013, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Requiem

  Hapur nga Agim Doēi, 29-07-2013 08:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,695
  12-08-2013, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,758
  30-07-2013, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,776
  28-07-2013, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Andon zako cajupi greku dhe shqipetari

  Hapur nga mitjuk, 23-07-2013 09:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,027
  24-07-2013, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Qielli i syve tanė - Krijimet e mia

  Hapur nga Tipiku, 10-02-2008 06:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 13,854
  21-07-2013, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Njė poezi pėr tė dashurin e zemrės..!!

  Hapur nga new girl, 23-10-2008 14:50
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 176,042
  17-07-2013, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Edhe kur kujtesa

  Hapur nga ShqS, 11-07-2013 01:50
  ismail kadare, kujtesa, poezi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 644
  11-07-2013, 01:50 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Poezi pa fund

  Hapur nga gloreta, 09-10-2009 15:37
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 99,074
  22-06-2013, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 35. High Albania-Edith Durham

  Hapur nga kallajxhi, 17-06-2013 15:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 596
  17-06-2013, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Zogjve dhe poetėve

  Hapur nga Kryeplaku, 15-06-2013 22:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  15-06-2013, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Tregim: DASHURIA NĖ RECESION

  Hapur nga Kryeplaku, 12-06-2013 16:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  12-06-2013, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Fragmente interesante librash

  Hapur nga FierAkja143, 02-09-2004 02:11
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 32,518
  08-06-2013, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pantallonat e ballkanasve!

  Hapur nga RSHP, 30-05-2013 19:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 714
  30-05-2013, 19:45 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pasqyra e holandezit dhe pasqyra e shqiptarit

  Hapur nga RSHP, 23-05-2013 10:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  23-05-2013, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Arrow Ditari i Ndjenjave

  Hapur nga timo_88, 18-04-2013 12:30
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,554
  15-05-2013, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 42. S t a f e t a r ė t ė d ė s h t i m e v e

  Hapur nga Dertlia, 13-05-2013 18:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 859
  13-05-2013, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 49 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •