Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 695 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 19,249
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,439
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 20,618
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,139
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 17,869
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 27,610
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,846
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 57,022
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,358
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 21,377
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,794
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,818
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 13:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,016
  • Lexime: 208,627
  04-10-2019, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Lazo, 31-05-2019 13:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  31-05-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,534
  27-10-2018, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 17,700
  20-10-2018, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 700
  06-07-2018, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,164
  01-07-2018, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 19:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,514
  27-03-2018, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,243
  26-03-2018, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,075
  17-03-2018, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 05:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,270
  23-02-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,613
  23-02-2018, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 900
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 830
  23-10-2017, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 06:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 555
  06-10-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,293
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,056
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,265
  05-02-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,019
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,153
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 15. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 13:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,631
  22-09-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,039
  16-05-2016, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 21-04-2016 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 972
  21-04-2016, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 02:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 22,130
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,837
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,466
  31-01-2016, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,909
  26-11-2015, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 17:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,141
  08-10-2015, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,067
  20-09-2015, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,002
  27-08-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,269
  27-08-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,542
  02-07-2015, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,292
  24-04-2015, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 03:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,552
  05-04-2015, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,044
  05-04-2015, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,555
  11-03-2015, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 17:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,370
  09-03-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,938
  24-02-2015, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  21-01-2015, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,049
  14-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,542
  22-12-2014, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,179
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,504
  08-12-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,983
  08-12-2014, 22:25 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 22:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,748
  26-10-2014, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 20:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,260
  21-10-2014, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,712
  17-10-2014, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 04:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,628
  10-10-2014, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,008
  24-09-2014, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 49,867
  29-08-2014, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •