Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,046
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,427
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,269
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,284
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,259
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,484
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 33,977
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,520
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,446
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,323
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,460
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,236
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 67,943
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. " Dhurat Vendlindjes"

  Hapur nga maark, 19-12-2013 16:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,135
  19-12-2013, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,661
  19-08-2013, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up "4 ways to..." nė Galerinė Zenit

  Hapur nga Varg, 25-09-2009 07:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,310
  25-09-2009, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,137
  28-12-2010, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Dardania" e Haklajit, sukses nė Izrael

  Hapur nga Blendi, 08-07-2002 18:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,291
  08-07-2002, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,652
  08-07-2002, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,062
  19-08-2013, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,490
  21-05-2009, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,379
  23-08-2013, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 53,494
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,697
  04-11-2006, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 10 piktorė shqiptarė, ekspozitė nė Athinė

  Hapur nga Albo, 22-06-2006 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,301
  22-06-2006, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,933
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. 3D CG-Art

  Hapur nga marin333, 11-03-2008 14:46
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,123
  18-04-2008, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: ??????

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 20:55
  •  
  •  
 7. A Ėshtė Abstrakt-arti Abstrakt?

  Hapur nga STAFER, 17-07-2007 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,522
  17-07-2007, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A ėshtė fotografia art?

  Hapur nga katana, 01-08-2002 20:43
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,393
  19-03-2010, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,030
  24-04-2002, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A ka nevojė Shqipėria pėr monumente?

  Hapur nga adidu, 02-06-2007 07:56
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,061
  25-06-2007, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A Morbelli

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 18:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,358
  09-09-2005, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A@K_Disa foto e mija me vlere.

  Hapur nga dibrani2006, 16-07-2008 12:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,843
  26-03-2010, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Arrow Abdilbari Banush Zenuni: Imagjinata dhe shpresa

  Hapur nga Abdilbari, 24-02-2006 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,467
  13-04-2007, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Abstraktizmi Gjeometrik

  Hapur nga drini_nė_TR, 12-03-2003 10:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,397
  26-04-2003, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Adobe Photoshop 8.0 CS

  Hapur nga edspace, 18-11-2003 12:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,972
  24-01-2004, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Adrian Ēenes - Emocioni Figurativ

  Hapur nga katana, 29-05-2002 19:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,363
  29-05-2002, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Aeroporti Nėnė Tereza

  Hapur nga icelok, 14-01-2008 18:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 6,543
  07-05-2008, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Agim dhe Xheneta Kadillari

  Hapur nga Fiori, 26-01-2003 13:14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,298
  22-04-2007, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,249
  18-10-2013, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Agim Qirjaqi

  Hapur nga BOKE, 09-02-2010 14:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,887
  16-02-2021, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Akrobatja dhe ekuilibristja Brunilda Koka

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,474
  06-12-2013, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,628
  20-05-2014, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lėvizur: Aktori Sulejman Dibra

  Hapur nga Albo, 19-09-2012 21:14
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,367
  21-06-2008, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,417
  23-02-2012, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Aktorja qė po bėn rrugė si fotomodele

  Hapur nga Darius, 12-10-2004 13:48
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,387
  09-08-2007, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,487
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,345
  22-01-2014, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Akuarelet e Silva Turdiut

  Hapur nga Brari, 24-01-2010 03:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,034
  25-01-2010, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Alb Design

  Hapur nga The Dardha, 27-06-2002 15:06
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 49,595
  11-07-2010, 01:17 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Alban Meka

  Hapur nga liliella, 18-12-2002 22:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,913
  26-09-2004, 00:11 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Aldo Creations

  Hapur nga Aldo89, 05-06-2007 12:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,655
  27-07-2008, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Aldo || Nene Tereza cartoon

  Hapur nga Aldo89, 21-04-2007 06:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,688
  21-04-2007, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Angry Alfred Trebicka nderpret shfaqjen! Kush je ti?

  Hapur nga djalingaqyteti, 16-03-2007 15:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 8,057
  19-05-2011, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lėvizur: Ali Oseku

  Hapur nga STAFER, 20-01-2012 12:55
  •  
  •  
 31. Ali Oseku

  Hapur nga katana, 09-05-2002 17:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,741
  20-01-2012, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 17,366
  23-02-2018, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Andi Hila

  Hapur nga katana, 05-02-2003 17:48
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,333
  12-08-2003, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Angelin Preljocaj (koreograf)

  Hapur nga ornament, 29-06-2003 12:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 9,230
  11-10-2007, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Anri Sala

  Hapur nga Fiori, 06-04-2004 23:11
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,234
  30-11-2004, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •