Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  94,605
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 708 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 140
  • Postime: 1,059
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 32,267
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 24,368
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 41,407
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 27,369
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 26,220
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 95,872
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 18,826
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 78,206
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 28,432
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 28,878
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 20,789
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,058
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Omer Kaleshi

  Hapur nga Fiori, 05-07-2003 10:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,929
  18-04-2022, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,373
  15-04-2022, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 202
  11-04-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,364
  10-04-2022, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gazmend Leka

  Hapur nga katana, 09-05-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,530
  19-03-2022, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ilir Kerni

  Hapur nga shigjeta, 15-12-2009 01:07
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,255
  12-01-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kledi Kadiu

  Hapur nga [Perla], 14-03-2009 16:38
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,748
  08-01-2022, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ilir Shaqiri

  Hapur nga shigjeta, 08-12-2003 04:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,540
  20-10-2021, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,379
  05-10-2021, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  04-10-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,673
  27-09-2021, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eno Peēi

  Hapur nga Fiori, 21-12-2004 12:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,053
  12-09-2021, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,933
  26-08-2021, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,943
  17-08-2021, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kiēo Londo themelon Teatrin Shėtitės

  Hapur nga Albo, 11-01-2012 17:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,414
  16-08-2021, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,422
  14-08-2021, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Angelin Preljocaj (koreograf)

  Hapur nga ornament, 29-06-2003 12:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 10,632
  10-08-2021, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,360
  17-06-2021, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,695
  15-06-2021, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,335
  15-05-2021, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Arti Dhe Kritika

  Hapur nga alberts-art, 30-03-2007 12:41
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,654
  11-05-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,243
  06-05-2021, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Dita Botėrore e Artit

  Hapur nga sirena_adria, 15-04-2021 08:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,215
  15-04-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,085
  08-04-2021, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Yllka Mujo

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 23:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,399
  27-03-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,801
  26-03-2021, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,117
  22-03-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,302
  20-03-2021, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,508
  17-03-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,547
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Faruk Begolli

  Hapur nga вlαck'swαn, 16-02-2010 12:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 31,565
  17-02-2021, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kompozitori Enver Shėngjergji

  Hapur nga Albo, 26-11-2013 16:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,016
  16-02-2021, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Agim Qirjaqi

  Hapur nga BOKE, 09-02-2010 14:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,742
  16-02-2021, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,193
  21-01-2021, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 22. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,093
  16-01-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,666
  16-01-2021, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,376
  05-01-2021, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,287
  05-10-2020, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
 24. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,290
  27-01-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Neteorm, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,321
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,946
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,490
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,666
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,516
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,567
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,024
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 283,732
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Neteorm, 31-05-2019 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,283
  31-05-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 32,606
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •