Close
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 702 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 20,971
  12-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 16,458
  05-12-2018, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,846
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 20,168
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,956
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 29,324
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,750
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 60,699
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 16,355
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,368
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,675
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,113
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 09:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 833
  27-01-2020, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Lazo, 19-01-2020 12:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 473
  19-01-2020, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,333
  06-01-2020, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 361
  29-12-2019, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 20:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  22-12-2019, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 20:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  22-12-2019, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 20:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 220
  22-12-2019, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 283
  22-12-2019, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 214,516
  14-11-2019, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Lazo, 31-05-2019 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  31-05-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 13:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,988
  27-10-2018, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 18:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 18,521
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,074
  06-07-2018, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 03:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,714
  01-07-2018, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,955
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,467
  26-03-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,441
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,585
  23-02-2018, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 01:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 15,105
  23-02-2018, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 16:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,181
  12-12-2017, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,075
  23-10-2017, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 849
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,616
  18-02-2017, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,366
  08-02-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,685
  05-02-2017, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,304
  13-01-2017, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,457
  07-01-2017, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  •  
  •  
 21. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,921
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,267
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,240
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 23,514
  16-02-2016, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 13:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,685
  06-02-2016, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,041
  31-01-2016, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 00:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 12,374
  26-11-2015, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 16:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,509
  08-10-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,332
  20-09-2015, 00:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,306
  27-08-2015, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,551
  27-08-2015, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,813
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,577
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,544
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,324
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,831
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,653
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,283
  24-02-2015, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,602
  21-01-2015, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 12:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,370
  14-01-2015, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 15:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,814
  22-12-2014, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 01:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,513
  18-12-2014, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •