Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 694 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 17,692
  12-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,721
  05-12-2018, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 19,606
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 18,424
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 16,962
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 26,166
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 11,211
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 53,561
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,605
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 20,629
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,175
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,656
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  97 Faqe
  1 2 3 ... 97
  • Pėrgjigje: 1,929
  • Lexime: 191,524
  07-04-2019, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 13:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,126
  27-10-2018, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 18:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 16,790
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 400
  06-07-2018, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 03:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,839
  01-07-2018, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,218
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 7. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,027
  26-03-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 854
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,078
  23-02-2018, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 01:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,211
  23-02-2018, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 16:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 690
  12-12-2017, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 649
  23-10-2017, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 422
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,073
  18-02-2017, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 885
  08-02-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,943
  05-02-2017, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 870
  13-01-2017, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 959
  07-01-2017, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  •  
  •  
 14. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,486
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 897
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 843
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 20,664
  16-02-2016, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 13:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,234
  06-02-2016, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,989
  31-01-2016, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 00:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,525
  26-11-2015, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 16:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,943
  08-10-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 930
  20-09-2015, 00:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,818
  27-08-2015, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,123
  27-08-2015, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,410
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,129
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,403
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 916
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,408
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,243
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,648
  24-02-2015, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,205
  21-01-2015, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 12:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,875
  14-01-2015, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 15:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,403
  22-12-2014, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 01:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,861
  18-12-2014, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,379
  08-12-2014, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,817
  08-12-2014, 21:25 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,552
  26-10-2014, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 19:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,116
  21-10-2014, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,550
  17-10-2014, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,422
  10-10-2014, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,836
  24-09-2014, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 48,292
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,087
  11-08-2014, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •