Close
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 702 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 20,553
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 16,233
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,552
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,937
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,698
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 28,916
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,542
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 59,643
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 16,130
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 22,127
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,469
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,071
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 470
  27-01-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Lazo, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 343
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 22:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,269
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 322
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 194
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 185
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 13:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 212,784
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Lazo, 31-05-2019 13:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  31-05-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,927
  27-10-2018, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 18,369
  20-10-2018, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,032
  06-07-2018, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,617
  01-07-2018, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 19:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,887
  27-03-2018, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,430
  26-03-2018, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,367
  17-03-2018, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 05:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,541
  23-02-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 15,035
  23-02-2018, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,131
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,032
  23-10-2017, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 06:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 816
  06-10-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,572
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,318
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,603
  05-02-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,264
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,409
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 21. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 13:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,885
  22-09-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,234
  16-05-2016, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 21-04-2016 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,209
  21-04-2016, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 02:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 23,206
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,487
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,933
  31-01-2016, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 12,318
  26-11-2015, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 17:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,465
  08-10-2015, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,300
  20-09-2015, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,257
  27-08-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,513
  27-08-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,775
  02-07-2015, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,536
  24-04-2015, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 03:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,171
  05-04-2015, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,294
  05-04-2015, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,801
  11-03-2015, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 17:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,618
  09-03-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,233
  24-02-2015, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,569
  21-01-2015, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,321
  14-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  22-12-2014, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,471
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •