Close
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 740 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 140
  • Postime: 1,059
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 43,685
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 29,150
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 47,069
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 31,855
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 31,303
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 132,625
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 22,778
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 89,216
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 32,880
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 33,044
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 24,701
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,977
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 398
  14-07-2024, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ndahet nga jeta aktori Vasillaq Godo

  Hapur nga Albo, 21-05-2024 17:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,679
  21-05-2024, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ermonela Jaho - sopranoja shqiptare

  Hapur nga Fiori, 22-10-2006 14:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 35,344
  20-05-2024, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,583
  02-05-2024, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Saimir Strati thyen rekordin Guiness

  Hapur nga Albo, 06-08-2006 17:05
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 15,736
  06-04-2024, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,483
  23-02-2024, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,892
  20-12-2023, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cool Big Brother VIP 2 Kosova LIVE

  Hapur nga alnewsbigbrothe, 21-10-2023 06:08
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,950
  08-12-2023, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,260
  05-12-2023, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,197
  05-11-2023, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Big Brother VIP Kosova LIVE 2

  Hapur nga alnewsbigbrothe, 21-10-2023 07:21
  •  
  •  
 6. Lėvizur: Big Brother VIP 2 Kosova LIVE

  Hapur nga alnewsbigbrothe, 21-10-2023 06:08
  •  
  •  
 7. Angelin Preljocaj (koreograf)

  Hapur nga ornament, 29-06-2003 12:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 14,403
  07-10-2023, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Blerta Kambo - Fotografi

  Hapur nga Fiori, 11-02-2008 13:01
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,864
  19-09-2023, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,159
  16-09-2023, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Primabalerina Sekine Sharofi

  Hapur nga Albo, 08-09-2023 13:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 790
  08-09-2023, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fotografia Shqiptare

  Hapur nga RaPSouL, 12-08-2007 05:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,875
  01-09-2023, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Daniel Vlashi Lukaēi

  Hapur nga sirena_adria, 27-08-2023 19:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 829
  28-08-2023, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,173
  27-08-2023, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Artisti Xhevat Qorraj

  Hapur nga Albo, 24-08-2023 15:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 680
  24-08-2023, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,092
  31-07-2023, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Animacione

  Hapur nga benseven11, 22-07-2023 13:58
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 934
  22-07-2023, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Skulptori Agim Rada

  Hapur nga Albo, 11-07-2023 15:38
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,366
  12-07-2023, 22:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Darel Bulēari

  Hapur nga sirena_adria, 03-06-2023 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,052
  03-06-2023, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 612
  28-05-2023, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,594
  14-04-2023, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piktori i madh Lin Delija

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,276
  12-04-2023, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  06-04-2023, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Artan Shabani Ekspozite ne Chieri

  Hapur nga BenAlbani, 29-02-2008 11:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,545
  05-04-2023, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lekė Negri

  Hapur nga sirena_adria, 27-02-2023 09:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,357
  01-03-2023, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 773
  21-02-2023, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 21. FIZIKANET nga Qosja

  Hapur nga McGill_, 19-02-2023 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 788
  19-02-2023, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Big Brother VIP Albania 2 LIVE

  Hapur nga Erona01, 24-01-2023 09:22
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,285
  06-01-2023, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 801
  04-01-2023, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kledi Kadiu

  Hapur nga [Perla], 14-03-2009 16:38
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,469
  23-12-2022, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thumbs up Big Brother VIP Kosova LIVE

  Hapur nga Erona01, 19-10-2022 11:25
  big brother vip kosova
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,919
  05-12-2022, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Anri Sala

  Hapur nga Fiori, 06-04-2004 23:11
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,150
  04-12-2022, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ezdalin Gorani dhe Manjola Hasani

  Hapur nga shigjeta, 20-09-2003 00:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,799
  03-12-2022, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Robert Aliaj Dragot

  Hapur nga katana, 01-05-2002 11:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 20,299
  18-11-2022, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 796
  14-11-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,777
  09-10-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  19-09-2022, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Stilistja Krenare Rugova

  Hapur nga sirena_adria, 16-09-2022 23:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 841
  17-09-2022, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  103 Faqe
  1 2 3 ... 103
  • Pėrgjigje: 2,053
  • Lexime: 312,845
  16-09-2022, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •