Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,953
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,475
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,396
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,175
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,205
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,234
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 33,910
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,392
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 67,835
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,395
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,276
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,250
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,458
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,444
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Faruk Begolli

  Hapur nga вlαck'swαn, 16-02-2010 12:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 15,284
  17-02-2021, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kompozitori Enver Shėngjergji

  Hapur nga Albo, 26-11-2013 16:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,710
  16-02-2021, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Agim Qirjaqi

  Hapur nga BOKE, 09-02-2010 14:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,883
  16-02-2021, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,123
  21-01-2021, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,604
  16-01-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,024
  16-01-2021, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 567
  05-01-2021, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,708
  05-10-2020, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Yllka Mujo

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 23:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,840
  04-05-2020, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,958
  04-05-2020, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,598
  27-01-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Neteorm, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,782
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,956
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,362
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,528
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,397
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,438
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,605
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 253,076
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Neteorm, 31-05-2019 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  31-05-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,045
  27-10-2018, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 22,311
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,615
  06-07-2018, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,529
  01-07-2018, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,580
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,116
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,047
  23-02-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 17,342
  23-02-2018, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,303
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,242
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,994
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,754
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,766
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,916
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 26. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,251
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,228
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,575
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 29,478
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,293
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,032
  31-01-2016, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 14,186
  26-11-2015, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 16:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,001
  08-10-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,805
  27-08-2015, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,040
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •