Close
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 723 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 140
  • Postime: 1,059
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 38,756
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 26,252
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 43,676
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 29,201
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 28,475
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 127,706
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 20,467
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 84,239
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 30,269
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 30,608
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 22,479
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,407
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 31
  28-05-2023, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,667
  24-04-2023, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fotografia Shqiptare

  Hapur nga RaPSouL, 12-08-2007 05:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,266
  21-04-2023, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Saimir Strati thyen rekordin Guiness

  Hapur nga Albo, 06-08-2006 17:05
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,398
  18-04-2023, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,009
  14-04-2023, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Piktori i madh Lin Delija

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,171
  12-04-2023, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Angelin Preljocaj (koreograf)

  Hapur nga ornament, 29-06-2003 12:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 11,662
  06-04-2023, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 165
  06-04-2023, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Artan Shabani Ekspozite ne Chieri

  Hapur nga BenAlbani, 29-02-2008 11:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,154
  05-04-2023, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lekė Negri

  Hapur nga sirena_adria, 27-02-2023 09:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 670
  01-03-2023, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 370
  21-02-2023, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. FIZIKANET nga Qosja

  Hapur nga McGill_, 19-02-2023 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  19-02-2023, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: Big Brother VIP Albania 2 LIVE

  Hapur nga Erona01, 24-01-2023 09:22
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 740
  06-01-2023, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  04-01-2023, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kledi Kadiu

  Hapur nga [Perla], 14-03-2009 16:38
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,366
  23-12-2022, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thumbs up Big Brother VIP Kosova LIVE

  Hapur nga Erona01, 19-10-2022 11:25
  big brother vip kosova
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,902
  05-12-2022, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Anri Sala

  Hapur nga Fiori, 06-04-2004 23:11
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,299
  04-12-2022, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ezdalin Gorani dhe Manjola Hasani

  Hapur nga shigjeta, 20-09-2003 00:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,248
  03-12-2022, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Robert Aliaj Dragot

  Hapur nga katana, 01-05-2002 11:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 18,779
  18-11-2022, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 313
  14-11-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,158
  09-10-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  19-09-2022, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Stilistja Krenare Rugova

  Hapur nga sirena_adria, 16-09-2022 23:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 328
  17-09-2022, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  103 Faqe
  1 2 3 ... 103
  • Pėrgjigje: 2,053
  • Lexime: 294,207
  16-09-2022, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Mural Fest Tirana

  Hapur nga sirena_adria, 08-09-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 298
  08-09-2022, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 472
  13-07-2022, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Eno Peēi

  Hapur nga Fiori, 21-12-2004 12:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,553
  05-07-2022, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,294
  26-06-2022, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Omer Kaleshi

  Hapur nga Fiori, 05-07-2003 10:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,405
  18-04-2022, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,712
  15-04-2022, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 464
  11-04-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gazmend Leka

  Hapur nga katana, 09-05-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,988
  19-03-2022, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ilir Kerni

  Hapur nga shigjeta, 15-12-2009 01:07
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,679
  12-01-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ilir Shaqiri

  Hapur nga shigjeta, 08-12-2003 04:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,949
  20-10-2021, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,741
  05-10-2021, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 767
  04-10-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,149
  27-09-2021, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,227
  26-08-2021, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,518
  17-08-2021, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kiēo Londo themelon Teatrin Shėtitės

  Hapur nga Albo, 11-01-2012 17:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,712
  16-08-2021, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,904
  14-08-2021, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,719
  17-06-2021, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 27. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,627
  15-05-2021, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Arti Dhe Kritika

  Hapur nga alberts-art, 30-03-2007 12:41
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,965
  11-05-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,562
  06-05-2021, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Dita Botėrore e Artit

  Hapur nga sirena_adria, 15-04-2021 08:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,547
  15-04-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,538
  08-04-2021, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •