Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  1,351
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 703 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 24,815
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 18,958
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 24,727
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 22,751
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 21,713
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 33,296
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,966
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 66,531
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,932
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 24,830
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,836
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,183
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,330
  16-01-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 873
  16-01-2021, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 345
  05-01-2021, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,361
  05-10-2020, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Yllka Mujo

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 23:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,602
  04-05-2020, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,763
  04-05-2020, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,312
  27-01-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Lazo, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,535
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,656
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,177
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,279
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,138
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,166
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,363
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 249,730
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Lazo, 31-05-2019 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,532
  31-05-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 7,745
  27-10-2018, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 21,898
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,323
  06-07-2018, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,243
  01-07-2018, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,251
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,805
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,772
  23-02-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 16,993
  23-02-2018, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,081
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,961
  23-10-2017, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,977
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,719
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,460
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,492
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,641
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 23. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,985
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,043
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,292
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 28,857
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,895
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,665
  31-01-2016, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 13,859
  26-11-2015, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 16:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,695
  08-10-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,405
  20-09-2015, 00:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,029
  27-08-2015, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,525
  27-08-2015, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,800
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,718
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,547
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,294
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,779
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,671
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,511
  24-02-2015, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •