Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,045
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 67,939
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 33,977
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,517
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,323
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,236
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,258
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,269
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,460
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,446
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,424
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,284
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,484
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Disa punime tė mija me tė cilat mbaj familjen

  Hapur nga kepi, 23-09-2007 21:56
  68 Faqe
  1 2 3 ... 68
  • Pėrgjigje: 1,342
  • Lexime: 341,294
  11-11-2011, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 253,244
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vizatime me programin 'paint'

  Hapur nga -BATO-, 18-05-2010 18:59
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 226
  • Lexime: 141,121
  16-10-2012, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punimet e mia nė Jasc Paint Shop Pro

  Hapur nga kacaku basket, 07-01-2005 09:10
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 300
  • Lexime: 70,356
  31-03-2011, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Piktura tė qėndisura me dorė

  Hapur nga pekomeri, 24-09-2003 07:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 69,374
  21-05-2010, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nga duart e mia

  Hapur nga fara, 08-05-2010 16:29
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 56,968
  22-03-2012, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ja njė kartolinė pėr vitin e ri (krijuar nga unė)!

  Hapur nga DaNgErOuS, 04-12-2003 11:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 54,075
  31-12-2011, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 53,493
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė punim nė kujtim tė tre shoqeve tė mia

  Hapur nga benseven11, 18-12-2006 23:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 408
  • Lexime: 53,270
  27-04-2010, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Disa punime tė mia -djerakohė

  Hapur nga kepi, 01-08-2007 21:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 51,251
  23-09-2011, 22:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Alb Design

  Hapur nga The Dardha, 27-06-2002 15:06
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 49,595
  11-07-2010, 01:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mė duhen disa vizatime pėr tatuazhe

  Hapur nga StterollA, 03-12-2003 19:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 48,066
  21-06-2008, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Skica tė mijat!

  Hapur nga denku, 30-12-2002 01:58
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 162
  • Lexime: 46,435
  05-07-2008, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Prishtina dhe Arkitektura!

  Hapur nga Postmodern, 02-08-2004 07:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 38,595
  08-11-2008, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Arkitekti dhe piktori shkodran Kol Idromeno

  Hapur nga mullaymeri, 25-08-2002 17:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 36,315
  02-12-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arti duhet tė jetojė!

  Hapur nga Fiori, 20-04-2002 17:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 216
  • Lexime: 35,747
  30-05-2007, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Vizatime

  Hapur nga Harakiri, 12-04-2007 01:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 35,744
  16-02-2009, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 35,482
  12-10-2004, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tatuazhe te punuara nga une

  Hapur nga EnRy, 07-03-2009 07:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 33,498
  15-07-2011, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shpata e Gjergj Kastriotit

  Hapur nga Leonard Alili, 13-02-2003 02:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 31,535
  07-07-2012, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pikturat e Brarit nė "Paint"

  Hapur nga ALBA, 29-10-2003 13:36
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 29,678
  10-10-2011, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 29,524
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Muzeume - Ekspozita

  Hapur nga Eni, 29-04-2002 10:40
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 28,108
  05-06-2010, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Arrow Planifikimi urbanistik i qėndrės sė Tiranės

  Hapur nga drini_nė_TR, 28-05-2003 20:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 27,097
  04-04-2006, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,296
  11-12-2008, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Koleksioni im

  Hapur nga ridy85, 28-11-2005 15:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 23,122
  18-05-2006, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arrow ~! blloku im i vizatimeve !~

  Hapur nga mad, 30-12-2004 13:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 22,832
  08-04-2007, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Armėt e vjetra shqiptare

  Hapur nga BARAT, 27-03-2007 19:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 22,696
  07-03-2011, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 22,352
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 27. © Elda-Punime grafike apo fotografike

  Hapur nga eldushka, 28-06-2008 09:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 22,337
  29-07-2010, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Koleksioni im...

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-08-2004 21:35
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 21,939
  08-04-2008, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Piktori dhe skenografi Agim Zajmi

  Hapur nga angeldust, 17-03-2005 23:46
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 21,061
  06-11-2013, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cila nga Misset Shqiptare ne vite ju pelqen me shume?

  Hapur nga [LoTi], 03-07-2008 14:44
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 20,845
  16-03-2009, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Piktori Henri Kavaja, Punimet e tij

  Hapur nga Static-X, 25-04-2002 20:23
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 20,520
  22-01-2007, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 19,554
  12-04-2011, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Projekt pėr njė restaurim ndėrtese

  Hapur nga drini_nė_TR, 10-05-2003 20:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 18,453
  10-09-2004, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ibrahim Kodra

  Hapur nga katana, 15-07-2003 15:21
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 17,856
  15-04-2012, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Avatare - Krijime te mia

  Hapur nga Darius, 11-07-2005 12:28
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 17,747
  27-12-2008, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Projekti i Parlamentit

  Hapur nga FЯODO, 15-08-2005 04:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 17,651
  06-09-2007, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Mbi Onufrin dhe Krijimet e Tij

  Hapur nga Fiori, 11-01-2003 23:57
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,426
  13-01-2003, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 17,366
  23-02-2018, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ikonografia shqiptare

  Hapur nga shigjeta, 13-11-2003 21:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 16,166
  28-02-2004, 02:19 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Arrow Disa punime tė miat

  Hapur nga bunny, 01-02-2004 13:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 16,056
  10-07-2007, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Propozimet e Artisteve Per "Flamurin e Kosoves"

  Hapur nga Qendi, 29-09-2007 11:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 15,854
  02-10-2007, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Fraza nga komedia "Pallati 176"

  Hapur nga DINA, 20-09-2002 03:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 15,812
  23-11-2002, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Artizanati!

  Hapur nga Manulaki, 11-11-2005 17:38
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 15,806
  13-04-2006, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Sirena (Muret e Leilės)

  Hapur nga Leila, 11-08-2003 02:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 15,782
  05-11-2005, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Foto projektesh

  Hapur nga DonAlda, 01-12-2005 21:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 15,649
  03-06-2008, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 15,405
  29-10-2005, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Botohet plani i ri urbanistik i Tiranės

  Hapur nga Davius, 16-06-2007 05:49
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 15,328
  07-11-2009, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •