Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,525
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 705 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 139
  • Postime: 1,058
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,525
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,342
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,381
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 19,525
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 68,202
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,486
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 34,062
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,332
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,336
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 25,301
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 19,521
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 25,602
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Post Art - Diskutim

  Hapur nga Fiori, 20-04-2002 17:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,097
  20-04-2002, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,034
  24-04-2002, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Question Muzetė - Katastrofė?

  Hapur nga katana, 01-05-2002 12:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,337
  01-05-2002, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. www.louvre.fr

  Hapur nga peoples, 30-04-2002 08:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,576
  02-05-2002, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,569
  07-05-2002, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Igli Jorgo

  Hapur nga katana, 09-05-2002 17:36
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,916
  09-05-2002, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Genc Pėrmeti

  Hapur nga katana, 09-05-2002 17:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,989
  09-05-2002, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Artur Gorishti nė Marubi 02'

  Hapur nga une jam Z..., 08-05-2002 13:07
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,183
  25-05-2002, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Adrian Ēenes - Emocioni Figurativ

  Hapur nga katana, 29-05-2002 19:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,365
  29-05-2002, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Faik Morina

  Hapur nga katana, 01-05-2002 11:36
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,745
  07-06-2002, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Art apo Fallco?! E nga ta dimė ne... ?!

  Hapur nga bursa33, 12-06-2002 13:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,165
  15-06-2002, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Qėllimi i Artit

  Hapur nga Fiori, 13-06-2002 22:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,610
  19-06-2002, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Artizanati i pasqyruar nė foto

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 03-07-2002 16:43
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,020
  03-07-2002, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,659
  08-07-2002, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 13. "Dardania" e Haklajit, sukses nė Izrael

  Hapur nga Blendi, 08-07-2002 18:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,293
  08-07-2002, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Auto-portrete

  Hapur nga katana, 12-07-2002 13:18
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,824
  12-07-2002, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Genci Rexhepaj - Firenze (Itali)

  Hapur nga Pyes_Lotin, 18-07-2002 19:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,523
  21-07-2002, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ilir Pojani

  Hapur nga SyntheticZero, 26-07-2002 04:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,998
  26-07-2002, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. sally mann

  Hapur nga liliella, 31-07-2002 18:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 14,842
  02-08-2002, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,669
  11-08-2002, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,505
  29-08-2002, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,517
  10-09-2002, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,308
  15-09-2002, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Arti Mesolit

  Hapur nga Fiori, 24-09-2002 14:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,066
  24-09-2002, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arti ilir nė prehistori

  Hapur nga Eni, 24-09-2002 11:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,890
  25-09-2002, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Erzen Shkololli - Art i Panjohur

  Hapur nga katana, 12-09-2002 20:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,950
  29-09-2002, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. contemporary

  Hapur nga liliella, 10-10-2002 13:49
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,749
  26-10-2002, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gazmend Leka

  Hapur nga katana, 09-05-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,595
  28-10-2002, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fraza nga komedia "Pallati 176"

  Hapur nga DINA, 20-09-2002 03:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 15,816
  23-11-2002, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. art i zhveshur

  Hapur nga dimegeni, 03-09-2002 07:53
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,646
  25-11-2002, 01:50 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Monologjet E Vagines

  Hapur nga Alesia, 02-12-2002 09:24
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,173
  11-12-2002, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,315
  12-12-2002, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Gjon Mili- fotografisti shqiptar

  Hapur nga katana, 06-12-2002 22:45
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,316
  24-12-2002, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Question Arti popullor shqiptar dhe pedofilia

  Hapur nga sn0m, 31-12-2002 13:06
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,424
  03-01-2003, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mbi Onufrin dhe Krijimet e Tij

  Hapur nga Fiori, 11-01-2003 23:57
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,443
  13-01-2003, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arti i Mitologjisė

  Hapur nga katana, 11-06-2002 17:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,909
  19-01-2003, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Artan Shabani

  Hapur nga Eni, 15-05-2002 07:58
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,052
  24-01-2003, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Arben Theodhosi

  Hapur nga katana, 23-01-2003 15:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,070
  26-01-2003, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ilir Zefi

  Hapur nga katana, 26-02-2003 15:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,747
  28-02-2003, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Mėmėdhe quhetė toka...

  Hapur nga edspace, 03-02-2003 00:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,987
  01-03-2003, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ēezarina Daragjati

  Hapur nga Brari, 02-03-2003 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,795
  02-03-2003, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Francesco Albani

  Hapur nga Dita, 05-03-2003 14:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,024
  05-03-2003, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Punime Vetiake - tė bėra me fotoshop

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 11-04-2003 20:25
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,943
  18-04-2003, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Fotografi nga DINU LAZAR

  Hapur nga ChuChu, 06-03-2003 22:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,219
  18-04-2003, 03:40 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Krijesa e Pellazgjėve

  Hapur nga Pelasgian, 22-12-2002 21:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,792
  18-04-2003, 23:08 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Abstraktizmi Gjeometrik

  Hapur nga drini_nė_TR, 12-03-2003 10:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,400
  26-04-2003, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Arti

  Hapur nga zarathustra, 05-07-2002 09:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 15,222
  14-05-2003, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Lufta e tre brezave nė Teatrin Kombėtar

  Hapur nga Fiori, 21-05-2003 03:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,500
  21-05-2003, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Bardhyl Berdica

  Hapur nga Mister, 02-05-2003 13:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,240
  29-05-2003, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,721
  31-05-2003, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •