Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,360
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 717 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 141
  • Postime: 1,060
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 37,327
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 25,621
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 42,931
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 28,612
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 27,601
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 119,253
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 19,932
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 81,924
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 29,674
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 30,028
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 21,938
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,305
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lėvizur: Big Brother VIP Albania 2 LIVE

  Hapur nga Erona01, 24-01-2023 09:22
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 522
  06-01-2023, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 220
  04-01-2023, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kledi Kadiu

  Hapur nga [Perla], 14-03-2009 16:38
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,194
  23-12-2022, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Big Brother VIP Kosova LIVE

  Hapur nga Erona01, 19-10-2022 11:25
  big brother vip kosova
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,529
  05-12-2022, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Anri Sala

  Hapur nga Fiori, 06-04-2004 23:11
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,107
  04-12-2022, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ezdalin Gorani dhe Manjola Hasani

  Hapur nga shigjeta, 20-09-2003 00:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,149
  03-12-2022, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Robert Aliaj Dragot

  Hapur nga katana, 01-05-2002 11:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 18,189
  18-11-2022, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,914
  15-11-2022, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  14-11-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,028
  09-10-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 259
  19-09-2022, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Stilistja Krenare Rugova

  Hapur nga sirena_adria, 16-09-2022 23:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 233
  17-09-2022, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  103 Faqe
  1 2 3 ... 103
  • Pėrgjigje: 2,053
  • Lexime: 291,843
  16-09-2022, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mural Fest Tirana

  Hapur nga sirena_adria, 08-09-2022 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214
  08-09-2022, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 390
  13-07-2022, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,030
  12-07-2022, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Eno Peēi

  Hapur nga Fiori, 21-12-2004 12:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,388
  05-07-2022, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,026
  26-06-2022, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Omer Kaleshi

  Hapur nga Fiori, 05-07-2003 10:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,290
  18-04-2022, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,603
  15-04-2022, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 380
  11-04-2022, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gazmend Leka

  Hapur nga katana, 09-05-2002 16:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,844
  19-03-2022, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ilir Kerni

  Hapur nga shigjeta, 15-12-2009 01:07
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,538
  12-01-2022, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ilir Shaqiri

  Hapur nga shigjeta, 08-12-2003 04:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,830
  20-10-2021, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,631
  05-10-2021, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  04-10-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,961
  27-09-2021, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,115
  26-08-2021, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,305
  17-08-2021, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kiēo Londo themelon Teatrin Shėtitės

  Hapur nga Albo, 11-01-2012 17:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,615
  16-08-2021, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,724
  14-08-2021, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Angelin Preljocaj (koreograf)

  Hapur nga ornament, 29-06-2003 12:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 11,228
  10-08-2021, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,607
  17-06-2021, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,533
  15-05-2021, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Arti Dhe Kritika

  Hapur nga alberts-art, 30-03-2007 12:41
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,859
  11-05-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,448
  06-05-2021, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dita Botėrore e Artit

  Hapur nga sirena_adria, 15-04-2021 08:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,430
  15-04-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,376
  08-04-2021, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Yllka Mujo

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 23:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,742
  27-03-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,044
  26-03-2021, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,375
  22-03-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 26,114
  20-03-2021, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,743
  17-03-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,744
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Faruk Begolli

  Hapur nga вlαck'swαn, 16-02-2010 12:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 34,508
  17-02-2021, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kompozitori Enver Shėngjergji

  Hapur nga Albo, 26-11-2013 16:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,256
  16-02-2021, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Agim Qirjaqi

  Hapur nga BOKE, 09-02-2010 14:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,960
  16-02-2021, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,514
  21-01-2021, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •