Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  76,935
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 707 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 140
  • Postime: 1,059
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 29,952
  12-01-2019, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 23,000
  05-12-2018, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 28,427
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 25,982
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 24,916
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 43,043
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,730
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 74,006
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 22,325
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 27,736
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,856
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,777
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ilir Shaqiri

  Hapur nga shigjeta, 08-12-2003 04:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,987
  20-10-2021, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,910
  09-10-2021, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,139
  05-10-2021, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  04-10-2021, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,323
  27-09-2021, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ilir Kerni

  Hapur nga shigjeta, 15-12-2009 01:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,351
  14-09-2021, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Eno Peēi

  Hapur nga Fiori, 21-12-2004 12:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,757
  12-09-2021, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,700
  26-08-2021, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Toni Dovolani fitues i "Dancing with the stars" USA

  Hapur nga Kosovar.Pr, 29-02-2012 14:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,402
  17-08-2021, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kiēo Londo themelon Teatrin Shėtitės

  Hapur nga Albo, 11-01-2012 17:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,163
  16-08-2021, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,057
  14-08-2021, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,003
  12-08-2021, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Angelin Preljocaj (koreograf)

  Hapur nga ornament, 29-06-2003 12:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 9,939
  10-08-2021, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,094
  17-06-2021, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Festivale ne Shqiperi

  Hapur nga sirena_adria, 04-07-2018 10:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,383
  15-06-2021, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A i duhet artistit njė publik?

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,077
  15-05-2021, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arti Dhe Kritika

  Hapur nga alberts-art, 30-03-2007 12:41
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,295
  11-05-2021, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 988
  06-05-2021, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dita Botėrore e Artit

  Hapur nga sirena_adria, 15-04-2021 08:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,976
  15-04-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,740
  08-04-2021, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Yllka Mujo

  Hapur nga Albo, 11-07-2011 23:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,370
  27-03-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,498
  26-03-2021, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,771
  22-03-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 02:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 22,380
  20-03-2021, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Balerina Enada Hoxha

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,269
  17-03-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,061
  24-02-2021, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Faruk Begolli

  Hapur nga вlαck'swαn, 16-02-2010 12:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 21,442
  17-02-2021, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kompozitori Enver Shėngjergji

  Hapur nga Albo, 26-11-2013 16:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,739
  16-02-2021, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Agim Qirjaqi

  Hapur nga BOKE, 09-02-2010 14:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,171
  16-02-2021, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,839
  21-01-2021, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,774
  16-01-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Regjisorja Driada Dervishi

  Hapur nga Albo, 18-03-2013 19:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,420
  16-01-2021, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,063
  05-01-2021, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,625
  05-10-2020, 00:37 Shko tek mesazhi i fundit
 21. wallpaper shqiponja windows 10

  Hapur nga VinnyMS100, 25-01-2020 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,979
  27-01-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ndėrron jetė aktori Xhevdet Feri

  Hapur nga Neteorm, 19-01-2020 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,046
  19-01-2020, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,773
  06-01-2020, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,245
  29-12-2019, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Red pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,000
  22-12-2019, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Christmas pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,809
  22-12-2019, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Black pajamas

  Hapur nga nuoyadianshang, 22-12-2019 21:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,858
  22-12-2019, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,757
  22-12-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,017
  • Lexime: 275,695
  14-11-2019, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eshte ndare nga jeta, Muhamet Liko,

  Hapur nga Neteorm, 31-05-2019 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,023
  31-05-2019, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 27,963
  20-10-2018, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,295
  01-07-2018, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,454
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,559
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,603
  23-02-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •